Baymak, bayi ağını genişletmeye devam ediyor

Baymak, bayi ağını genişletmeye devam ediyor

Müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarırken Türkiye’nin her noktasında ulaşılabilir olmak için bayi yapılanmasını güçlendirmeye hızla devam eden Baymak, son olarak İstanbul ve Adana’da yeni bayilerinin açılışını yaptı. Her iki açılışa da katılan Baymak CEO’su Ender Çolak, “Bayilerimizi bir yandan geleceğin teknolojilerine hazırlarken diğer yandan da tüketicilerimizin değişen beklentilerine yönelik onları sürekli olarak destekliyoruz” dedi.

Kovid-19 döneminin getirdiği zorlu şartlara karşın üretime ve ihracatına ara vermeyen iklimlendirme sektörünün öncü ve lider markası Baymak, Türkiye çapındaki geniş bayi yapılanmasını da güçlendirmeyi sürdürüyor. Baymak son olarak, kasım ayı içinde İstanbul ve Adana’da iki yeni bayisinin açılışını yaptı.

3 Kasım tarihinde İstanbul Zeytinburnu’nda Baymak dağıtıcı bayisi Benmak’ın yeni mağazasının açılışı gerçekleştirildi. Bu açılış töreniyle Benmak bünyesinde 15 yeni alt bayi de Baymak bünyesine katılmış oldu. Benmak’ın sahibi Hakan Bengi ve çok sayıda bayinin katıldığı açılışta bir konuşma yapan Baymak CEO’su Ender Çolak, Baymak’ın güçlenen bayi ağından duyduğu mutluluğu dile getirdi. Konuşmasında Türkiye’nin Paris İklim Anlaşması’nı imzalamasının sürdürülebilir bir dünya açısından önemine değinen Çolak, sözlerini şöyle sürdürdü:

“BAYİLERİMİZİ DİJİTALLEŞME SÜREÇLERİNDE DESTEKLEMEK ÖNCELİĞİMİZ”

“Gelecek nesillere daha sürdürülebilir bir dünya bırakmak amacıyla tüm dünyada iklimlendirme sektörü de kabuk değiştiriyor. Biz bu değişimi ele alan öncü markalardan biri olarak, geleceğin teknolojisi ile çalışan çevreci iklimlendirme ürünlerine bir süredir yatırım yapmaya başlamıştık. Isı pompası ürün gamımız ve kısa bir süre önce piyasaya çıkardığımız hidrojen uyumlu yeni kombimiz Lunatec, bu alandaki çalışmalarımızın sadece bir kısmı. Bayilerimizi bir yandan geleceğin teknolojilerine hazırlarken diğer yandan da tüketicilerimizin değişen beklentilerine yönelik onları sürekli olarak destekliyoruz. Baymak Dijital Dönüşüm Ofisi, iş birimlerimizin tüm dijital ihtiyaçlarına destek vermek, aynı zamanda teknolojik danışmanlık ve dönüşüm hizmeti sağlayabilmek amacıyla kuruldu. Bayilerimizi dijitalleşme süreçlerinde destelemek önceliklerimiz arasında yer alıyor. Tüm işlerimizin odağına koyduğumuz mükemmel müşteri deneyimi; insanın, çevresel etkilerin ve teknolojinin dikkate alınarak tasarlandığı bir modelde mümkün olur.”

ADANA’DA BAYMAK İMZASI OLACAK

Baymak’ın bu ayki ikinci bayi açılışı ise 11 Kasım’da Adana’da yapıldı. Baymak’ın en eski bayilerinden biri olan Altınok Mühendislik’in Adana bölge dağıtıcı bayisi olarak Çukurova Yüzüncüyıl Mahallesi’nde hizmete soktuğu yeni mağazasının açılışı gerçekleştirildi. Açılış törenine, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Baymak CEO’su Ender Çolak ve Altınok Mühendislik’in sahibi Hamit Altınok katıldı.

Açılış konuşması yapan Ender Çolak, “Altınok Mühendislik’in en uzun soluklu iş ortaklarımızdan biri olarak Ankara, Konya ve Kayseri’den sonra bugün de Adana bölgesinde açtığı yeni mağazasında bölgenin önemli iklimlendirme üslerinden biri olacağından hiç şüphem yok. Bölge, girişimciliğin ve konut yatırımlarının hayli yüksek olduğu son derece hareketli bir bölgemiz. Bölgenin potansiyelini, değişen tüketici alışkanlıkları doğrultusunda çevreci teknolojisi ile öne çıkan ısı pompası ürün grubunda da göreceğimizi düşünüyorum. Baymak olarak geniş ürün gamımız ve %100 müşteri memnuniyeti yaklaşımımızla bu değerli bölgeye en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

Alt-nok-A-l

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

125. Sayımız Yayında.