Aldağ Banner
Aldağ Banner

Isıtmanın Uzmanı Buderus’tan Yeni İş Modeli: Buderus Kombi Seçim Programı

Isıtmanın Uzmanı Buderus’tan Yeni İş Modeli: Buderus Kombi Seçim Programı

Isıtmanın öncü firmalarından Buderus, dijitalleşme kapsamında hayata geçirdiği projelere bir yenisini daha ekledi. Buderus Kombi Seçim Programı ile artık son kullanıcılar evleri için en ideal Buderus kombi modelini hızlıca seçebiliyor ve her şey dahil paket fiyatları görüntüleyebiliyor.

Isıtmanın uzmanı Buderus, evi için en ideal verimli kombi arayışında olan son kullanıcılar için bir kombi seçim programı geliştirdi. Bu program ile birlikte son kullanıcılar evinin konum, büyüklük, ısınma altyapısı gibi bilgilerini girerek evleri için en ideal Buderus kombi modellerini montaj dahil maksimum paket fiyatlara ulaşabiliyor. Bu sayede     kombinin uzmanı Buderus güvencesiyle yerinde kombi değişimi sürecinde son kullanıcılar sürpriz fiyatlar ile karşılaşmıyor. Ayrıca program aracılığıyla maksimum 2 saat içerisinde Buderus yetkili bayisi tarafından son kullanıcıya teklif iletilerek, müşterinin ihtiyacı hızlı bir şekilde çözüme ulaştırılıyor.

Buderus Kombi Seçim Programı Nasıl Çalışıyor?

Platform üzerinden iletilen kombi talepleri otomatik olarak son kullanıcıya en yakın ve uygun üç Buderus partnerine iletiliyor. Sisteme dahil olan ve dijital alanda uzman olan Buderus partnerleri, bu platform üzerinden kombi değişim talebinde bulunan son kullanıcılara maksimum 2 saat içerisinde geri dönüş sağlayarak son kullanıcıların ihtiyacına anında çözüm buluyor. Son kullanıcılar bu platforma Buderus Türkiye resmi websitesinden ve sosyal medya hesaplarından direkt erişim sağlayabilecekler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

103. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: