Aldağ Banner
Aldağ Banner

Daikin, e-ticarette müthiş bir ilke imza atıyor

Daikin, e-ticarette müthiş bir ilke imza atıyor

İklimlendirme sektöründe ‘ilk’lerin markası olarak bilinen Daikin, internet mağazası üzerinden satışını gerçekleştirdiği klimaların 24 saat içinde nakliye ve montajını da yaparak e-ticarete yepyeni bir soluk getiriyor. Türkiye’de bugüne kadar denenmemiş olan bu eşsiz uygulamayla www.daikin.com.tr adresine girip ürün alan tüketici, 24 saat içinde gerçekleştirilecek montaj ile 1 günde ferahlığa kavuşmuş oluyor. www.daikin.com.tr adresi, bu üstün teknolojiye 6 yıl garantili ve 12 ay taksitle sahip olma avantajını da beraberinde getiriyor. 1 Temmuz 2020 tarihinden itibaren yeni nesil e-ticaret deneyimini tüketicisiyle buluşturacak olan Daikin; keşif, nakliye ve montajı bir arada sunan hizmet anlayışıyla sektörde fark yaratmaya hazırlanıyor.

Yenilikçi ve çevreye duyarlı ürünleriyle iklimlendirme sektörünün liderliğini yapan Daikin, internet mağazasından alışverişlerde bugüne kadar denenmemiş bir uygulamaya imza atarak yeni nesil e-ticaretin yolunu açıyor. Bu uygulama ile Daikin, internet mağazası üzerinden satışını gerçekleştirdiği klimalara 24 saat içinde nakliye ve montaj garantisi veriyor. Üstün teknolojisini internet mağazasıyla herkese ulaştırmayı hedefleyen Daikin; keşif, hizmet ve montajı bir arada sunuyor. 1 Temmuz 2020 tarihinden geçerli olacak kampanya ile tüketicilerin www.daikin.com.tr adresine girerek geniş ürün gamından diledikleri klimayı seçmeleri yeterli olacak. Klimanızı 24 saat içinde adresinize getiren Daikin Yetkili Servis elemanları hijyen kurallarına uygun olarak çalışarak montajı tamamlayacak ve sizi 1 günde ferahlığa kavuşturacak. Ürünü hizmetiyle birlikte tüketiciyle buluşturmayı hedefleyen Daikin, e-ticarette fark yaratacak. Sektörün en geniş ürün gamına sahip olan Daikin klimalar 12 ay taksit avantajının yanı sıra 6 yıl garanti imkanıyla doğru ve temiz havayı evinize getirecek.

SİSTEM NASIL İŞLEYECEK?

13 Temmuz 2020 tarihinden itibaren www.daikin.com.tr adresindeki mağazadan vereceğiniz sipariş, bölge deposunda mevcut ise doğrudan yetkili servis tarafından teslim alınacak ve ürünün montajı yapılacak. Böylece keşif, nakliye ve montaj tek bir elden yapılarak en kısa sürede hizmeti almanız sağlanacak. Pandemi sürecinde titizlikle uygulanan hijyen kuralları içinde hizmet veren Daikin Yetkili Servis elemanları cihazı adresinize getirip, aynı özen içinde montajını gerçekleştirecek.

Mekanınıza uygun kapasitedeki klimayı ‘online keşif aracı’ sayesinde en kolay şekilde belirleyebileceğiniz www.daikin.com.tr adresinde, kurumsal whatsapp numarası üzerinden de online hizmet almak mümkün. Merak edilen konuların yanıtlarının anında alınabileceği bu uygulama ile klimalar hakkında bilgi alabilir ve devamında alışverişinizi yapabilirsiniz.

Daikin

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

103. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: