Aldağ Banner
Aldağ Banner

İmbat Hassas Kontrollü Klimada İhracat Atağı

İmbat Hassas Kontrollü Klimada İhracat Atağı

Hassas kontrollü klima tasarımı ile Türkiye’de, Avrupa’da ve dünyanın farklı ülkelerinde; fabrikalar, veri merkezleri, laboratuvarlarda tercih edilen İmbat, yurt dışı pazarlarına yönelik stratejileri doğrultusundaki atağını da hızlandırdı. Satış, servis ve partnerlik ilişkileri kapsamında 50’den fazla ülke ile bağlantı gerçekleştiren İmbat, son dönemdeki ihracat hareketlerinde hassas kontrollü klima ile öne çıktı.

İmbat Hassas Kontrollü Klima

İmbat hassas kontrollü klimalar ile ortam sıcaklığı daima, istenen değerde ve +/-%1°C’ye kadar tolerans ile; ortam bağıl nem oranı ise istenen oranda ve +/-%2 RH’ye kadar tolerans ile sağlanmaktadır. EC veya AC plug fanlı modellerinde üstün enerji tasarrufu sağlayabilen cihazlarımız aynı zamanda yüksek duyulur ısı oranı ile mahalin ihtiyacı olan her türlü iklimlendirme gereksinimi karşılamakta ve işletmeciye minimum işletim masrafı sağlamaktadır. Ozon tüketim katsayısı sıfır olan çevre dostu R-410A ve R-407C soğutucu akışkan opsiyonlu cihazlarımızın kondenserleri de hava veya ihtiyaca göre su ile soğutulabilmektedirler.

Veri merkezleri, sistem odaları, müzeler, arşivler, laboratuvarlar, pano odaları, elektrik&elektronik ekipman odaları, bilgisayar ve telekomünikasyon sistemleri gibi mahaller, insan konforundan daha farklı tasarım kriterlerine sahiptir. Ekipman, test odaları ve telekomünikasyon sistemlerinde aşırı ısınma, bilgi kaybı, oksitlenme, kısa servis ömrü, erken hasar, yedekleme ünitesinde fiziksel hasar gibi durumları ortadan kaldırmak için gerekli olan nem ve sıcaklık değerlerini, dar toleranslar içerisinden sağlamak üzere geliştirilmiştir.

Yurt dışında da laboratuvarlarda hassas sıcaklık ve nem kontrolü için İmbat hassas kontrollü klima tercih ediliyor.

30 yıldır sektöründe yenilikçi ürün tasarımlarıyla dikkat çeken İmbat, Ar-Ge odaklı anlayışıyla ve yüzde yüz yerli tasarımlarıyla ürettiği iklimlendirme ve soğutma ürünlerini dünyaya ulaştırmaya devam ediyor. Avrupa ülkeleri başta olmak üzere 50’den fazla ülkeye hassas kontrollü klima ve diğer ürünlerini sunan İmbat, son dönemde yurt dışı pazarlama stratejileri doğrultusunda satış ve partnerlik anlaşmalarıyla portföyünü genişletmeyi sürdürüyor.

Delta Galil Industries, İsrail

İsrail Karmiel kentinde bulunan ve önemli tekstil firmalarından olan Delta Galil Industries, laboratuvarları için tercihini İmbat hassas kontrollü klimadan yana kullandı.

Martin Dow Maker, Pakistan

Pakistan’da bulunan Martin Dow Maker Veri Merkezi için yedekli çalışacak şekilde tasarlanan 27 kW inverter kompresörlü, su kaçak sensörlü hassas kontrollü klima tercih edildi.

Ramitex, Özbekistan

Özbekistan’da bulunan Ramitex Textile, fabrikasında bulunan tekstil laboratuvarı için İmbat hassas kontrollü klimayı seçti. Laboratuvarda hassas nem ve sıcaklık kontrolü sunan 23,74 kW duyulur kapasiteye sahip cihazlar hazırlandı.

Demir Çelik İdaresi, Libya

Libya’nın yerleşik Libya Demir ve Çelik idaresinin Misurata fabrikasında yapılacak olan 10kV Kablolama ve Trafo Merkezi Projesi’nde ideal sıcaklık ve nem değerlerini sağlamak için İmbat hassas kontrollü klima tercih edildi.

Azerpambiq, Azerbaycan

Azerbaycan’ın, büyük tekstil firmalarından olan, pamuk üretimi yapan Azerpambiq firmasının laboratuvarları için 21°C sıcaklık ve %65 duyulur nem ortam koşullarını sağlayarak testlerin yapılmasını sağlayacak, 9,46 kW duyulur kapasiteye sahip cihazlar sunuldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

101. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: