Form’dan Her İhtiyaca Uygun Yerli Üretim FKS Klima Santrali

Form’dan Her İhtiyaca Uygun Yerli Üretim FKS Klima Santrali

İklimlendirme sektörünün öncü firmalarından Form Şirketler Grubu, yarım asrı aşan mühendislik tecrübesi ve AR-GE’ye verdiği önemle yeni yerli üretim FKS Klima Santrali’ni profesyonellere sunuyor.

Uzun yıllardır klima santrali alanında hizmet veren Form, yerli üretim Klima Santrali ile hem klasik merkezi sistem çözümleri hem de VRF (DX) sistem uygulamaları tarafında, geniş kapasite aralıkları ve esnek üretim anlayışıyla müşteri odaklı çözümler sunacak.

Form FKS Klima Santrali, sahip olduğu üstün teknik özellikler sayesinde yüksek enerji verimli merkezi iklimlendirme sağlıyor. 1000 m³/h ila 100.000 m³/h debi aralığında, 60 farklı kesitte üretilebilen Form FKS Klima Santralleri, özel çelik kasa yapısı ve 60 mm kalınlığında, çift kademeli, ısı köprüsüz PVC profilli panelleriyle öne çıkıyor. Panellerin iç yüzeylerinin üretiminde yüksek korozyon direncine sahip galvaniz kaplı veya paslanmaz sac yer alıyor. Ünitenin yükseklik, genişlik ve uzunluğu belirli mimari gereksinimlere ve yapısal kısıtlamalara göre 76,5 mm’lik basamaklarla değiştirilebiliyor. Ayrıca panellerde izolasyon malzemesi olarak 70 kg/m3 yoğunluğunda taş yünü kullanılıyor. Galvaniz kaplı veya toz boyalı çelik profili, cam elyaf ile güçlendirilmiş naylondan yapılmış sağlam bağlantı köşeleri, PVC panel ve kabin çerçeve profiliyle üstün termal yalıtım sunuyor.

FKS Klima Santrali, sahip olduğu çok çeşitli opsiyon ve aksesuarları ile her türlü müşteri ihtiyacına çözüm sunuyor. Yeni projelerin yanı sıra restorasyon projeleri için de uygun olan Form FKS klima Santrali oteller, kongre merkezleri, tiyatrolar, spor salonlarının yanı sıra ticari alanlar için de verimli çözümler sunuyor. Ayrıca, temizlik ve hijyen gereksinimlerinin zorunlu olduğu hastaneler, yüksek teknoloji endüstrisi, temiz odalar, ilaç veya gıda endüstrisi gibi kritik kullanım alanlarına uygunluğuyla öne çıkıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

123. Sayımız Yayında.