Endüstriyel Mutfaklarda Havalandırma ve Filtrasyon Semineri Gerçekleştirildi

Endüstriyel Mutfaklarda Havalandırma ve Filtrasyon Semineri Gerçekleştirildi

Alize Mühendislik ve Uluslararası Tesis Teknik Müdürleri Derneği (UTTMD) tarafından düzenlenen “Endüstriyel Mutfaklarda Havalandırma ve Filtrasyon Semineri” 24 Eylül Pazar günü İstanbul Vialand Palace Hotel’de gerçekleştirildi.

UTTMD Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Evcioğlu’nun açılış konuşması ile başlayan seminerde Evcioğlu dernek çalışmaları ile ilgili gelişmeleri katılımcılara aktararak, yeni dönemde yapılacak eğitimler hakkında bilgiler verdi.

alize-seminer-1

Mutfak havalandırması alanında öncü kuruluş olan Alize Mühendislik’in Kurucusu Cüneyt Tecer, katılımcılara mutfaklarda kullanılan havalandırma ve filtrasyon sistemleri hakkında son gelişmeleri anlattı. Projelendirme aşaması, kurulum, devreye alma, kullanım ve servis süreçlerini, bu süreçlerde yatırımcıların ve kullanıcıların karşılaştıkları sorunları, nedenleri ve çözümleriyle aktaran Tecer, her bir aşamada yanlış alınan kararların telafisinin çok ağır sonuçlar doğurabileceğini vurguladı. Yanlış proje, yanlış sistem ve yanlış ürün tercihlerinin işletmeye vereceği zararların ekonomik sonuçları olmasının yanı sıra işletme itibarı açısından da olumsuz bir algı yaratabileceğini belirtti.

alize-seminer-2

60 kişilik katılımın olduğu seminerde ayrıca, Alize Mühendislik Ar-Ge bölümü tarafından geliştirilen Promate AQB cihazı hakkında detaylı bilgiler aktarıldı. İzleyicilerin soruları ile katılım gösterdiği, interaktif bir şekilde gerçekleşen seminer, katılımcılara sertifikalarının verilmesiyle son buldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

121. Sayımız Yayında.