Bosch Termoteknik, Endüstriyel Sistemler ve Verimlilik Artırıcı Teknolojiler Seminerini düzenledi!

Bosch Termoteknik, Endüstriyel Sistemler ve Verimlilik Artırıcı Teknolojiler Seminerini düzenledi!

Enerji verimli ısıtma sistemleri, soğutma ve sıcak su sistemleriyle termoteknik çözümlerinde dünya lideri olan Bosch Termoteknoloji, Endüstriyel Sistemler Semineri’nin

ilkini 28 Ocak 2020 tarihinde, Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde gerçekleştirdi.

Bosch Endüstriyel ve Ticari Sistemler alanlarında uzmanların ev sahipliği yaptığı seminerde; buhar sistemlerinde enerji verimliliği,

endüstriyel kazan ve ticari klima sistemleri ile yeni ürünler hakkında teknik ve detaylı bir bilgilendirme yapıldı. Müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına uygun ürün ve hizmetleri paylaşan uzmanlar, bu başarılı adımla müşterileriyle sürdürülebilir bir sinerji yaratarak iş birliklerini artırmayı hedefledi.

Yoğun bir ilgi ile gerçekleşen seminer sonunda katılımcılarla soru-cevap bölümü gerçekleştirildi. Böylelikle katılımcılar merak ettikleri tüm detayları uzmanlarla yüz yüze görüşme fırsatı elde etmiş oldu. Seminer sonunda katılımcılara hediye edilen Bosch buhar kazanları kitabıyla da katılımcıların bilgilerinin pekiştirilmesi amaçlandı.

Organize Sanayi Bölgesi’ni hedefleyerek burada ilk seminerini düzenleyen Bosch Termoteknoloji, sunduğu profesyonel sistem çözümleriyle endüstriyel alandaki tecrübesini 50’yi aşkın katılımcıyla paylaşmış oldu.

Bosch Termoteknik Ticari Satış Direktörü Emre Akay, başarıyla gerçekleşen etkinlik hakkında görüşlerini şu şekilde aktardı: “150 yıllık Endüstriyel Kazan tecrübemizle, 140 ülkede 120.000’den fazla sistem çözümü sunarak, dünya çapındaki endüstriyel ve ticari uygulamalara özel buhar ve sıcak su kazanları satışını gerçekleştiriyoruz. Ticari iklimlendirme çözümlerimizde ise başarılı üretim teknikleriyle ortaya çıkan yepyeni ürünlerimizle enerji tasarrufu sağlayan ısıtma ve soğutma çözümlerine sahibiz. Seminerimizle, hem ticari hem de endüstriyel alandaki çeşitli ürün gamımızı müşterilerimizle buluşturmanın yanı sıra, müşterilerimizin tüm boyut ve performans sınıflarında ihtiyaç duydukları sistem çözümlerini kendilerine sunmaktan mutluluk duyduk. Müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak ve uzun yıllar kullanabilecekleri, güvenilir, profesyonel bir hizmet sunmak ticari ve endüstriyel alanlardaki en önemli hedefimiz. Bu anlamlı hedefle, bundan sonraki süreçte, sanayi bölgelerine özel etkinliklerimizle müşterilerimize ulaşmaya devam edeceğiz.”

Bosch Termoteknik Türkiye, Endüstriyel Sistemler ve Verimlilik Artırıcı Teknolojiler Semineri ile, bireysel ısıtma ve soğutma alanındaki başarısını ticari ve endüstriyel ürün ve hizmetleriyle de kanıtlamaya devam edeceğini müşterileri ve tüm sektörle paylaşmış oldu.

 

bosch termoteknik

bosch termoteknik

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

97. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: