Aldağ Banner
Aldağ Banner

Danfoss iş ortaklarıyla “Birlikte Daha İyiye” dedi

Danfoss iş ortaklarıyla “Birlikte Daha İyiye” dedi

Danfoss, soğutma alanındaki iş ortaklarıyla İstanbul’da bir araya geldi.

Isıtma, soğutma, motor kontrol sistemleri ve güç çözümleri alanlarında dünya lideri Danfoss, 27 Şubat tarihinde, Les Ottomans otelinde düzenlenen toplantıda Türkiye’den soğutma alanındaki iş ortaklarıyla bir araya geldi.

“Birlikte Daha İyiye” mottosuyla gün boyu süren ve 45 kişinin katılımıyla gerçekleşen organizasyonda Danfoss Türkiye Bölge Satış Direktörü Mert Kalafatoğlu Danfoss 2019 finansal sonuçları ve Danfoss global stratejisi ile megatrendleri paylaşırken, Danfoss Türkiye Bayi Kanalı Satış Müdürü Ayfer Altun 2020 bayi kanalı stratejilerinden bahsetti. Toplantıda ayrıca Danfoss’un 2020 yılı stratejileri ve vizyonu ile birlikte, gelecek planları hakkında bilgiler paylaşıldı. Danfoss soğutma endüstrileri ile ilgili de detaylı bilgiler verilen toplantıda ayrıca 2018 yılında başlayan ‘Danfoss Soğutma Ligi’ sadakat programının 2020 yılında devreye giren dijital versiyonu tanıtıldı.

Buluşmaya katılan iş ortakları, düzenlenen workshoplar sayesinde fikirlerini paylaşma ve toplantıda konuşulan konular ile ilgili detayları görüşme fırsatı buldular.

danfoss

danfoss

danfoss

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

103. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: