Danfoss DEVI Isıtma Kablosu Çözümleri, konforlu ve verimli bir ısınma alternatifi sunuyor

Danfoss DEVI Isıtma Kablosu Çözümleri, konforlu ve verimli bir ısınma alternatifi sunuyor

Elektrik enerjisini doğrudan ısı enerjisine dönüştürerek yerden ısıtma çözümü sunan Danfoss DEVI, mekanlarda konforlu ve verimli bir ısıtma deneyimi sunuyor. Isıtmada teknolojik ve sürdürülebilir alternatif olan DEVI; hastane, konut, AVM, iş yeri, fabrika ve atölyelere kolayca uygulanabiliyor. Yapılarda otopark girişi, merdiven ve yollar gibi dış alanların yanı sıra çatılara da uygulanabilen çözümler; kar birikmesi ve buzlanmaya karşı hayatın kesintisiz bir şekilde sürdürülmesine de yardımcı oluyor. 

1702277525-ID208324291197-0101

AVM, fabrika, kamu binaları, konut, cami ve iş yerlerinde kolayca uygulanabilen Danfoss DEVI Isıtma Kablosu Çözümleri, elektrik enerjisini ısıya dönüştürerek alanların verimli ve konforlu bir şekilde ısıtılmasını sağlıyor. Kolay kurulum ve devreye alma, uzun süreli kullanım ömrü ve düşük bakım maliyet avantajları sunan DEVI, geleneksel ısıtma çözümlerine alternatif oluyor. Yapıların açık alanları ve çatılarına da uygulanabilen çözümler, kar birikmesi ve buzlanmaya karşı da etkin ve çevreci bir çözüm. 

Açık alanlarda kar birikmesi ve buzlanmaya karşı etkili çözüm

1702277524-ID197743982846-0101

Futbol sahaları, havaalanları, soğuk hava depoları, sera alanları, hastaneler, üst ve alt geçitler gibi oldukça çeşitli yapılara uygulanabilen elektrikli yerden ısıtma çözümü, zorlu coğrafi şartlarda dahi kesintisiz bir şekilde çalışıyor. Yapıların yerden ısıtması, dış mekan zemin ve çatı uygulamaları için kullanılabiliyor. Yüksek enerji verimliliği sağlayan DEVI, iç mekanlarda konforlu bir ısınma sunarken, dış mekan uygulamalarında solüsyon ve küreme gibi farklı bir yönteme ihtiyaç duymaksızın, kar birikmesi ve buzlanmaya çözüm olarak tedarik ve üretim süreçlerinin kesintisiz yürütülmesini sağlıyor. Kar ve buzlanmanın oluşabileceği iklim şartlarını algılayan sensörlerin kullanıldığı dış mekan uygulamalarında ise insan müdahalesini tümüyle ortadan kaldırıyor. Alan büyüklüğü, konumu ya da iklim şartları fark etmeksizin, tüm açık ve kapalı alanlara, kullanıcı ihtiyacına göre özelleştirilerek uygulanabilen çözümler, yeni yapılara ya da renovasyon uygulamalarına kolayca entegre ediliyor. Ek olarak içinden akışkan geçen boru hatlarının donmasını engellemek ve sıcaklıklarını sabit tutmak amacıyla Danfoss DEVI Boru Isıtması Sistemleri uygulamaları kullanılıyor.

Mekanların sıcaklığı uzaktan ayarlanabiliyor

1702277523-ID071229363797-0101

İç mekanlarda seramik, mermer, parke ya da halı gibi geniş kapsamlı uygulama seçenekleri de sunan sistem, elektrik enerjisiyle çalışıyor. Ayrıca Android ve iOS mobil uygulamalarıyla uyumlu termostatları sayesinde uzaktan kontrol fırsatı tanıyor. Bu sayede kullanıcısına zaman ya da mekan fark etmeksizin, istediği alanın sıcaklığını uzaktan ayarlama imkanı sunuyor. 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

125. Sayımız Yayında.