Copa’dan Tüketicilerine Özel Bir Uygulama: Copa Tüketici Mobil

Copa’dan Tüketicilerine Özel Bir Uygulama: Copa Tüketici Mobil

COPA, tüketicilerine yetkili servis işlemlerini kolayca çözümleyebilecekleri ve ürünleri  hakkında bilgi alabilecekleri ‘COPA Tüketici’ mobil uygulaması hazırladı.  

COPA, hayata geçirdiği bu uygulama ile tüketicilerine tek tıkla işlem kolaylığı sunuyor.

Son yıllarda bayi ve servis uygulamalarıyla iş süreçlerini dijital platforma taşıyan COPA, tüketicileriyle de dijital ortamda bir araya geleceği ‘COPA Tüketici’ mobil uygulamasını hazırladı. COPA ürün kullanıcılarına özel geliştirilen uygulama; en yakın COPA satış noktası, yetkili servis çağırma, garanti sorgulama, self servis işlemleri, bakım ve ek garanti paketleri satın alma, parça ve işçilik fiyatlarını sorgulama gibi konularda tüketicilerin hayatını kolaylaştıracak.

COPA Tüketici mobil uygulaması sayesinde tüketiciler; yetkili servislere ve COPA ürünleriyle ilgili ihtiyaç duydukları bilgilere daha hızlı ve daha kolay ulaşabilecek.

COPA ürünlerinin garanti bilgilerini takip edebilecek, bakım ve ek garanti satın alabilecekler. Tüketicilerin COPA ürünleriyle ilgili sorun yaşaması durumunda hata koduna göre üründeki sorunu tespit edebilecek ve uygulamada verilen öneriye göre tüketiciler yetkili servise gerek kalmadan problemi çözebilecekler. Ürün ile ilgili parça ve işçilik fiyatlarını sorgulayabilecek, telefon ile aramaya gerek kalmadan en yakın yetkili servis talebinde bulunabilecekler. Mobil uygulamada yetkili servis işlemlerinin yanı sıra tüketiciler aynı zamanda COPA ile ilgili güncel kampanya ve duyurulardan haberdar olabilir, öneri ve şikayette bulunabilir, en yakın satış noktalarını bulabilirler.

Kolay kullanımı ve kullanıcı dostu olması önem verilerek geliştirilen COPA Tüketici Mobil uygulaması, App Store ve Google Play’den ücretsiz indirilerek yüklenebiliyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

97. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: