Aldağ Banner
Aldağ Banner

8-9 Nisan – MCE Live + Dijital

8-9 Nisan – MCE Live + Dijital

İtalyan Ticaret ve Sanayi Odası 1885 yılında Türk ve İtalyan işadamlarınca kurulmuş ve Merkezi İstanbul’da olmakla beraber Ankara Büyükelçiliği ve Kocaeli Sanayi Odası bünyesinde temsilcilik ofisleri bulunan ve yaklaşık 700 üyesi bulunan bir dernektir. İtalya ve Türkiye arasındaki ticari ilşkileri geliştirmek ve güçlendirmeye yönelik sayısız faaliyetler gerçekleştiren Oda, bu faaliyetler kapsamında MCE fuarının da Türkiye’deki temsilciliğini yürütmekte ve fuara katılım sağlayan firmalara her konuda tam destek vermektedir.

MCE (Mostra Convegno Expocomfort) Uluslararası Isıtma, Soğutma, İklimlendirme ve Yenilenebilir Enerji fuarı bu yıl 8-9 Nisan tarihlerinde MCE Live + Digital ile  iş bağlantıları kurma ve şirketlerle temasa geçme ihtiyaçlarını karşılama noktasında olağanüstü bir etkinlikle sektördeki lider konumunu onaylamaktadır.

MCE Live + Digital şirketlerin ve profesyonellerin eksiksiz ve yenilikçi bir fuar deneyimi yaşamaları konusunda tam bir güven ve rahatlık sağlamaktadır.Güvenli, kolay ve etkili bir katılım için online toplantıların önemini artırmayı ve aynı zamanda dijitalin sunduğu avantajları en üst düzeye çıkarmayı amaçlayan geleneksel MCE‘den farklı bir edisyon planlanmaktadır.

MCE Live + Digital, markanızın ve ilgili ürün ve hizmetlerin önemli unsurlarına odaklanarak, basit ve işlevsel ancak eksiksiz bir katılımdan yararlanarak kendinizi ilgili pazara tanıtma imkanı sağlamaktadır. Dijital ortamda katılım, şirket profilinden ürün tanıtımına, ekip üyelerinden gerçek zamanlı analitiğe, müşteri davet etme aracından ağ oluşturma ve eşleştirme fırsatlarına, 1to1 ve 1toX toplantılara ve kurumsal seminerler düzenleme olanağına kadar birçok özelliği içermektedir.

 

Fuarla ilgili daha fazla bilgi için İtalyan Ticaret ve Sanayi Odası ile irtibata geçebilir ve fuarın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

https://www.mcexpocomfort.it/en-gb/MCE_LIVE_DIGITAL.html

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

101. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: