Aldağ Banner
Aldağ Banner

Siemens Factory Automation Tour’da Otomasyon ve Dijitalleşmenin Geleceğine Işık Tutuldu

Siemens Factory Automation Tour’da Otomasyon ve Dijitalleşmenin Geleceğine Işık Tutuldu

Türkiye’de ilk kez düzenlenen Siemens Factory Automation Tour sona erdi. 9-11 Şubat tarihlerinde 3 gün süreyle sektör temsilcilerini buluşturan dijital etkinlikte, endüstriyel otomasyon ve dijitalleşme süreçlerinin geleceği uzman isimlerin sunumlarıyla ele alındı.

Siemens Türkiye’nin “Otomasyonun Geleceğine Yolculuk” mottosu ile Türkiye’de ilk kez dijital ve interaktif bir ortamda düzenlediği Factory Automation Tour, alanında uzman isimler ve katılımcıları buluşturdu. Üç gün süren dijital etkinlikte katılımcılar, endüstriyel otomasyon ve dijitalleşme süreçlerindeki son yenilikler ve gelecek öngörüleri hakkında uzman isimlerden bilgiler aldı.

Dijital etkinlikte toplam 11 canlı sunum yapıldı. Katılımcılar tarafından yoğun ilgi gören FA Tour, sanal fuar alanına da ev sahipliği yaptı. Katılımcılar fuar alanında Siemens’in farklı sektörlere yönelik ürettiği, dijitalleşmeye öncülük eden geniş ürün, servis ve hizmet gamını inceleme fırsatı buldu.

Kaçıranlar için etkinlik kapsamındaki canlı yayın kayıtları 26 Şubat tarihine kadar etkinlik platformu üzerinden izlenebilecek

Endüstriyel alanlara yönelik yeni nesil çözümler ve uygulamaların paylaşıldığı; fabrika otomasyonu, dijitalizasyon, endüstriyel haberleşme ile güç kaynakları ve enerji yönetimindeki yenilikler ve inovatif yazılımlardaki gelişmelerin masaya yatırıldığı

FA Tour’a katılma imkanı bulamayanlar https://new.siemens.com/tr/tr/sirket/fuar-etkinlik-webinar/virtual-factory-automation-tour-2020.html linki üzerinden etkinlik kaydını izleyebilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

102. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: