COPA YENİLİKÇİ ÜRÜNLERİYLE AQUATHERM MOSKOVA’DA

COPA YENİLİKÇİ ÜRÜNLERİYLE AQUATHERM MOSKOVA’DA

google-news

İklimlendirme sektörünün öncü firmalarından COPA Isı Sistemleri, yenilikçi ürünleriyle 15-18 Şubat tarihlerinde Rusya’daki Aquatherm Moskova Fuarı’na katılıyor.

COPA Isı Sistemleri, 15-18 Şubat tarihlerinde Rusya’daki ısıtma, soğutma ve iklimlendirme alanının prestijli fuarlarından Aquatherm Moskova’ya katılıyor. Rusya, BDT ve Doğu Avrupa’daki sektörün en büyük etkinliği olan Aquatherm Moskova Fuarı’nda 35 farklı ülkeden HVAC sektöründen 800’ün üzerinde firma ile 27 binin üzerinde profesyonel ziyaretçi bekleniyor.

Fuarda iş birliklerini geliştirerek hedef pazarlarda değer yaratmayı hedefleyen COPA, 15. Hall, C4025 numaralı standında 4 gün boyunca sektördeki üretici, müşteri, tedarikçi ve iş ortaklarının da içinde bulunduğu global ziyaretçilerini ağırlayacak.

%100 yerli sermaye ile üretim yapan ve yenilikçi ürün grubuyla dikkat çeken COPA fuarda, Eomix Plus, Eomix ve Eon kombileri; radyatör ve renkli radyatörleri; Nixa12 Hermetik Şofbeni gibi yüksek verimli, uzun ömürlü ve çevre dostu ürünlerini sektörün beğenisine sunacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

119. Sayımız Yayında.