Aldağ Banner
Aldağ Banner

Copa Isı Sistemleri Türkiye’nin İlk 1000 İhracatçısı Arasında

Copa Isı Sistemleri Türkiye’nin İlk 1000 İhracatçısı Arasında

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından açıklanan ‘Türkiye’nin İlk 1000 İhracatçısı 2019’ listesi yayınlandı. Bu yıl listeye giren 71 Bursa’lı firma arasında olan Copa Isı Sistemleri, Bursa’nın ihracat yıldızlarından biri oldu.

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), ‘Türkiye’nin ilk 1000 İhracatçısı 2019’ araştırmasının sonuçlarını açıkladı. İklimlendirme sektörünün en büyük ihracatçı firmalarından biri olan Copa Isı Sistemleri, ilk 1000 firma arasında 462. Sırada yerini alarak ihracattaki başarısını bir kez daha kanıtladı.

Ülke ekonomisine önemli katkılar sağlamaya devam edeceklerini belirten Copa Isı Sistemleri Genel Müdürü Ersin Kantar “COPA olarak sürdürülebilir ihracat anlayışını benimseyerek, dünya pazarlarında sektörümüzün global oyuncularından biri olmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda yaptığımız yatırımları ve global pazarlardaki faaliyetlerimiz, ihracatta elde ettiğimiz başarılar sonucunda doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Sürekli değişim ve gelişim içerisinde olan bir şirket olarak, başarılarımızı her geçen yıl daha da yukarıya taşıdığımızı görmekten gurur duyuyoruz.” dedi.

Copa Isı Sistemleri, %100 Türk sermayesiyle üretim kapasitesinin % 80’ini ihraç ediyor. Ürün portföyünde kombi, panel radyatör, dekoratif panel radyatör, alüminyum radyatör, havlupan, radyatör vanaları, montaj aksesuarları ve klimalar bulunuyor. Ürünlerini 4 kıtada 40’tan fazla ülkeye ulaştırıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

102. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: