Aldağ Banner
Aldağ Banner

Büyük Projelerin Çözüm Ortağı: Baymak Sirkülasyon Pompaları

Büyük Projelerin Çözüm Ortağı: Baymak Sirkülasyon Pompaları

Baymak’ın, su teknolojilerinde çözüm ortağı DAB firması, ticari binalar, okul, otel, hastane gibi büyük projelerde ısıtma, soğutma, sıhhi tesisat ve güneş enerjisi sistemlerindeki su sirkülasyonu için kullanılan Evosta2/3 ve Evoplus serisi Islak Rotorlu Sirkülasyon pompaları ile büyük projelerin vazgeçilmez çözüm ortağı olmaya devam ediyor.

DAB teknolojisine sahip Baymak ıslak rotorlu sirkülasyon pompaları Evosta2/3 ve Evoplus serileri yüksek verimlilik, şık tasarım ve teknolojik donanımları ile büyük projelerde mekanik firmalarının çözüm ortağı olmayı sürdürüyor. Baymak 2020 yılında Ardıçlı – TOKİ (107 adet sirkülasyon pompası), Manyas – TOKİ (92 adet sirkülasyon pompası), Yusufeli ve Orhangazi TOKİ (84 adet sirkülasyon pompası), Ayvalık Dinlenme Tesisleri (50 adet sirkülasyon pompası) ve benzeri birçok projenin pompa ihtiyacını karşıladı. Konuya ilişkin şirketten yapılan açıklamada “Ülkemizin pek çok yerinde ısıtma, soğutma, sıhhi tesisat ve güneş enerjisi sistemlerinde önemli projelere destek vermenin gururunu yaşıyoruz. 2021 yılında da nice yeni projede iş ortaklarımızın kapısını ilk çalacağı çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz.” sözleri yer aldı.

Teknoloji dokunuşuyla verimi ve teknik donanımı artırılan Evosta2 ve Evosta3 serisi pompalar şık tasarımları ile ön plana çıkarken, IPX5 yüksek koruma özelliği ile motora dışarıdan gelebilecek su sıçramalarına karşı da sınıfının en yüksek korumasına sahip. Döküm modelleri, ısıtma, soğutma ve güneş enerjisi sirkülasyon hatlarında kullanılabileceği gibi bronz modelleri de sıhhi tesisat hatları için çözüm sunuyor. Yalıtım ceketi Evosta3 modelinde standart olarak bulunurken aynı zamanda led ekrana sahip olması sayesinde, çalışma anındaki debi, basınç ve enerji tüketim değerlerini de okumayı mümkün kılıyor.

Evoplus serisi, yüksek kapasite model sirkülasyon pompalarının ön plana çıkan özelliği LCD ekranı ile çalışma anında tüm verileri okuyabilme imkanı sağlıyor. Bu ekran üzerinden pompanın aktif çalışıp çalışmadığını, çalışma anındaki basınç, debi, çektiği güç, arıza kayıtları, çalışma modu, çalışma süresi, kullanma klavuzu vb gibi pek çok bilgiye erişim kolaylığı sağlıyor.

Evoplus Small modelleri, bir modül yardımı ile, Evoplus modelleri ise herhangi bir modüle ihtiyaç duymadan otomasyon sistemine bağlamayı mümkün kılmaktadır. İkiz modellerde, tekli çalıştırma, sıralı çalıştırma (eş yaşlandırma) ya da birlikte çalıştırma imkanlarının yanı sıra model fark etmeksizin otomasyon sistemine bağlamak da mümkün.

Baymak

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

102. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: