Aldağ Banner
Aldağ Banner

Copa Endüstriyel Ürünler Pazarlama A.Ş. İle Yapıloji A.Ş. Ortaklık Anlaşmasını İmzaladı

Copa Endüstriyel Ürünler Pazarlama A.Ş. İle Yapıloji A.Ş. Ortaklık Anlaşmasını İmzaladı

İklimlendirme sektöründe büyük bir tecrübe ve birikime sahip olan Yapıloji A.Ş. ile Türkiye’nin önde gelen iklimlendirme sektörü üreticilerinden biri olan Copa Isı Sistemleri’nin de içinde bulunduğu Copa Endüstriyel Ürünler Pazarlama A.Ş. arasında ortaklık anlaşması imzalandı. Yapılan anlaşma sonucunda Yapıloji A.Ş.’nin ana hissedarı Copa Endüstriyel Ürünler Pazarlama A.Ş. oldu.

Türkiye’de iklimlendirme sektöründe lider konumundaki şirketlerden biri olan Copa Isı Sistemleri’nin de bağlı bulunduğu Copa Endüstriyel Ürünler Pazarlama A.Ş. ile

iklimlendirme sektöründe Güney Marmara başta olmak üzere tüm Türkiye’ye doğalgaz, ısıtma, soğutma, tesisat ve dekorasyon ürünlerinin toptan satış ve pazarlamasını yapan Yapıloji A.Ş. arasında, 30 Haziran 2020 tarihinden itibaren devam eden görüşmeler sonucunda, ortaklık anlaşması imzalanarak; Yapıloji A.Ş.’nin ana hissedarı Copa Endüstriyel Ürünler Pazarlama A.Ş. oldu. Taraflar arasında 13 Ekim 2020 tarihinde imzalanan anlaşma sonucunda, Yapıloji A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Besler, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fethi Resuloğlu, Yönetim Kurulu Üyesi ise Ali Rıza Çakır oldu.

Sektörde 20 yıllık tecrübe ve birikim ile 2008 yılında Bursa merkezli olarak kurulan Yapıloji A.Ş.; Bursa, Eskişehir, Düzce ve Balıkesir şubeleri ile Güney Marmara başta olmak üzere tüm Türkiye’ye doğalgaz, ısıtma, soğutma, tesisat ve dekorasyon ürünlerinin toptan satış ve pazarlamasını yapıyor. Sektörde stratejik ve farklı uygulamalarıyla dikkat çeken Yapıloji A.Ş.; müşterilerine sunduğu kaliteli ürünlerin yanı sıra, lojistik ve hizmet alanındaki uzmanlığını maksimum düzeye çıkartmayı ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemi kurmayı hedefliyor. Kurulduğu günden bugüne büyümesini hızla sürdüren Yapıloji A.Ş., büyümesini Ankara ve İzmir şubeleriyle sürdürecek.

2021 yılı için çeşitli projeler geliştiren Yapıloji A.Ş., müşterilerine ‘Jet Servis’ uygulaması ve www.yapıloji.com’da sektörde olmayan yepyeni modüller ile müşterilerine en hızlı ve en kolay çözümler sunacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

103. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: