Copa, Bölge Bayileriyle Adana’da Buluştu

Copa, Bölge Bayileriyle Adana’da Buluştu

İklimlendirme sektörünün yenilikçi firmalarından COPA Isı Sistemleri, iş ortaklarıyla bir araya gelmek amacıyla düzenlediği bayi ve yetkili servis toplantılarına devam ediyor. COPA, Adana ve çevresindeki illerde bulunan bayileriyle 2021 yılının ilk üç çeyreğini değerlendirmek, geri kalan dönemdeki plan ve aksiyonlar hakkında bilgi vermek üzere 15 Eylül 2021 tarihinde Sheraton Grand Hotel Adana’da buluştu.

İklimlendirme sektörünün lider firmalarından COPA Isı Sistemleri, Adana ve çevresindeki illerde bulunan bayi ve servisleriyle 15 Eylül 2021 tarihinde Sheraton Grand Hotel Adana bir araya gelerek verimli bir toplantı gerçekleşti. COPA’nın güçlü yönleri, hedefleri, ürünleri ve satış sonrası hizmetlere dair süreçlerin ele alındığı toplantıda konuşan COPA Türkiye Satış Müdürü Can M. Zengin, COPA’nın 2022 yılına dair satış stratejileri ve bölgedeki büyüme hedeflerinden bahsederken, COPA Satış Sonrası Hizmetler Yöneticisi Ali Erdemir ise gerçekleştirdiği sunumda satış sonrası hizmetlerin önemine dikkat çekti.

COPA Pazarlama Müdürü Deniz Baskak ise, COPA’nın yatırımlarına hız kesmeden devam edeceğini, yeni pazarlar ve yeni ürünlerle sektörde büyük ses getirecek işlere imza atacağının sinyalini verdi. Verimli geçen toplantıların sonrasında ise tüm katılımcılar gala yemeğinde bir araya gelerek yılın ilk 9 ayının yorgunluğunu attı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

121. Sayımız Yayında.