Merkezi Isıtmada Warmhaus’tan Verimli Çözümler

Merkezi Isıtmada Warmhaus’tan Verimli Çözümler

Warmhaus’un duvar tipi yoğuşmalı Viwa kazan serisi 50, 65, 90, 115, 125 ve 150 kW ısıtma gücü seçenekleri ile merkezi sistemler için verimli çözümler sunuyor.

Warmhaus’un, Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen ve yüzde 100 yerli sermaye ile üretilen duvar tipi yoğuşmalı yüksek kapasiteli kazanı Viwa kazan serisi, kompakt boyutları ve hafif yapısı ile kolay kurulum imkânı sunuyor. Viwa 90-150 kazan serisi kumanda panelinde bulunan dahili kaskad modülü ek bir cihaza ihtiyaç olmadan kazanlar arasında kolay bağlantı ve haberleşme imkânı sağlıyor. Böylece harici arabirim kartı ve kablolama gibi maliyetler de ortadan kalkıyor. Dahili kaskad ünitesi ve akıllı soket sistemi sayesinde kurulumdaki hata payları ortadan kalkıyor,  zaman ve işçilik ücretlerinde tasarruf sağlanıyor.

Farklı ısıtma gücü seçenekleri

Kendi segmentinde Türkiye’de ilk defa Warmhaus’un ürettiği Gaz Adaptif Sisteme sahip olan Viwa 50 ve Viwa 65 kazanlar ideal hava/gaz oranını ayarlayarak sürekli en iyi yanmayı sağlıyor. Harici kontrol ünitesi ile 6 kazanla maksimum 390 kW’a kadar merkezi sistem ısıtma gücüne ulaşabiliyor. Viwa 90-150 serisi kazanlar ise 14 kazana kadar kaskad kurulum olanağı ile 2100 kW’a kadar merkezi sistem ısıtma gücüne ulaşıyor.

Yüzde 97’ye kadar verim sağlıyor

Dış hava sıcaklık sensörü ile anlık dış hava sıcaklık değişimlerini algılayan ve buna göre kalorifer suyu sıcaklığını otomatik olarak ayarlayan Viwa kazanlar, yoğuşma teknolojisi ile yüzde 97’ye kadar verim sağlıyor. Viwa 50-65 serisi kazanlar yüzde 100’den yüzde 12’ye (1:8) ve Viwa 90 -150 serisi kazanlar yüzde 100’den yüzde 15’e inen (1:6) modülasyon oranları ile tüm ısıtma sezonu boyunca daha az gaz tüketimi ve daha yüksek tasarruf imkânı da sunuyor. Kazan gövdesinden ısı kaybını ve ses seviyesini düşüren Viwa kazanlar izolasyonlu gövde yapıları sayesinde monte edildiği yerde de minimum ısı kaybı ile kullanım verimliliğini artırıyor.

Daha düşük hacimle daha yüksek ısıtma

Yüksek ısı iletme özelliğine sahip Al-Si-Mg alaşım eşanjörlü Viwa 90-150 serisi kazanlar daha düşük hacimle daha yüksek ısıtma kapasitesi sağlıyor. Viwa kazanlarda bulunan dahili mini tortu kir ayırıcı ve ek otomatik hava ayırıcılar sayesinde sistemdeki hava ve tortuların eşanjöre zarar vermesi engelleniyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

121. Sayımız Yayında.