Cum. Eyl 25th, 2020

Mechanic Dergi

Enerji ve Tesisat Sektörünün En İyi İçerik Kaynağı

Çalık Holding Hassas Klimada Yine İmbat’ı Tercih Etti

Çalık Holding İplik Laboratuvarı projesinde, güvenilir sıcaklık ve hassas nem değerlerinin ideal düzeyde korunması için İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri tercih edildi.

Çalık Holding İplik Laboratuvarı için, iplik laboratuvarlarında sıkça ihtiyaç duyulan RH  +/-2 bağıl nem ve °C +/-0,5 koşul toleranslarında sabitlenebilen, -30 °C ve +45 °C sıcaklık aralığında rahatlıkla çalışabilen, 0,9-1 duyulur ısı oranları ile çalışan, EC plug fanlı isteğe bağlı olarak DC inverter kompresör opsiyonları ile, gerektiğinde kanal bağlantılı ve özel debide, oransal nemlendiricili, kademeli elektrikli ısıtıcılı, aynı zamanda internet üzerinden izlenebilme ve bina otomasyon sistemlerine bağlanabilme, mikroişlemci kontrol paneli, günlük ve haftalık olarak programlama özelliklerine sahip olan, yüzde yüz yerli tasarım ürünü İmbat hassas kontrollü klima tercih edildi.

Sıcaklık ve nem kontrolünün ön planda yer aldığı iplik test laboratuvarı gibi alanlar, insan konforu için ihtiyaç duyulandan farklı tasarıma ve daha hassas iklimlendirme kriterlerine sahiptir. İmbat hassas kontrollü klimalar, sahip olduğu özelliklerle bu tür mahaller için gerekli sıcaklık ve nem kontrolünü ideal olarak sağlarken kullanıcıya da kolaylık ve güven sunar.Yılda 365 gün ve 24 saat çalışma esasına göre tasarlanan İmbat hassas kontrollü klimalar, gerekli sıcaklık, nem ve filtrasyonu sağlayarak elektronik ekipmanın çalışma ömrünü ve verimliliğini üst düzeye çıkarır.

Türkiye’de tasarlanan ilk ve tek hassas kontrollü klimayı sunan İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri, 1998 yılından bu yana, 6 ila 220 kW arası soğutma kapasitesine sahip hassas kontrollü klima cihazlarının üretimini gerçekleştiriyor. Yüzde yüz yerli tasarımlarıyla İmbat, projelere ve sektöre değer katmak için çalışıyor.

Bir Cevap Yazın