Akten Kozmetik Fabrikası’nın tercihi İmbat oldu

Akten Kozmetik Fabrikası’nın tercihi İmbat oldu

Akten Kozmetik, yeni yatırımı sabun üretim tesislerinin iklimlendirmesi için İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri’ni seçti.

Üretim holleri projesinin iklimlendirmesini sağlamak için İmbat çatı tipi paket klima cihazları tercih edildi. Projede sağlıklı ve ideal iklimi sağlamak için İmbat’ın HSE serisi Eurovent sertifikalı, kompresör sayısından fazla kapasite kontrol kademesi ile yük değişimlerine cevap veren asimetrik kompresör devreli, buharlı ısıtma serpantinli, %20 taze havalı, inverter plug üfleme ve dönüş fanları olan, üfleme tarafında G4 filtreli, termodinamik ısı geri kazanımlı ve free cooling özelliği olan çatı tipi klima cihazları yer aldı.

7-350 kW kapasite aralığında 65.000 m3/h debiye çıkan, tamamı A ve B enerji sınıfında yer alan İmbat çatı tipi klimalarda çevreci akışkan R410a kullanılmaktadır. Opsiyonel olarak da oldukça geniş seçenekler ile beklentileri karşılayan İmbat çatı tipi klima cihazlarının başlıca opsiyonel özelliklerini; %100 taze hava oranında çalışabilme ve oranı %0-%100 arasında otomatik olarak ayarlayabilme, tamburlu ve plakalı ısı geri kazanımlı modeller, EC fanlı modeller ile değişken hava debisi ve düşük enerji harcaması, sıcak sulu buharlı veya elektrikli ısıtma, doğal gazlı ısıtma, CO2 iç hava kalitesi kontrolü, termal veya entalpi free cooling (ekonomizör), üç kademe filtrasyon imkanı (G4+F7+F9), dijital veya inverter scroll kompresörler, evaporatör ve kondenser yüzeyi hidrofilik/epoksi kaplama, su ve deniz suyu soğutmalı modeller olarak saymak mümkündür.

Türkiye’de tasarlanan ilk Eurovent sertifikalı çatı tipi klimanın da sahibi olan İmbat, %100 yerli sermayeyle kendi özgün ürün tasarımlarını hazırlayarak ve kendi üretimini gerçekleştirerek yüksek verimli ürünleriyle hem projelere hem de dünyaya kazanç sunuyor.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

91. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: