BVN’de şirket yapılanmaları devam ediyor

BVN’de şirket yapılanmaları devam ediyor

google-news

Türkiye’nin önemli şirketlerinde satış ve pazarlama alanında görevler yürüten Eyyüp Sabri Köse, BVN’de Yurtiçi Bayi Satış Müdürü olarak atandı.

Yakın zamanda yönetim kademesindeki atamalarla şirket yapılanmasına hız veren BVN, satış ve pazarlama alanlarında çok değerli isimleri bünyesine katmaya devam ediyor. Türkiye’nin önemli sanayi şirketlerinde satış ve pazarlama alanlarında görev ve stratejik sorumluklar alan Eyyüp Sabri Köse, BVN’de Yurtiçi Bayi Satış Müdürü olarak atandı. Eyyüp Sabri Köse’nin BVN ailesine katılımıyla, yurtiçi satış dağıtım kanalları kategorize edilerek, organizasyonda uzmanlaşmaya gidilmesi hedefleniyor.

Eyyüp Sabri Köse Kimdir?

1980 İstanbul Üsküdar doğumlu olan Eyyüp Sabri Köse, 2002 yılı Trakya Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. İş hayatına Yıldız Holding’te Satış Müfettişi olarak başladı. Sonrasında yine Yıldız Holding bünyesinde farklı şirketlerde ve farklı pozisyonlarda görevler üstlendi. Adex Yapı ve Yalıtım Sistemleri A.Ş. bünyesinde Yurtiçi ve Yurtdışı satış organizasyonlarında Satış Müdürü olarak görev yaptı. Polisan Boya Sanayi A.Ş.’de stratejik müşterilerin yönetim sorumluluğu görevini aldı. Kısa süreli olarak Gezer Ayakkabı San. A.Ş.’de Mağazalar Departmanı Yöneticisi olarak çalıştıktan sonra BVN ailesine katılan Köse, BVN’de Yurtiçi Bayi Satış Müdürü olarak iş hayatına devam etmektedir. Evli ve iki kız çocuk babasıdır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

119. Sayımız Yayında.