Bosch Termoteknoloji’den oda kumandalarının en verimli kullanımı için ipuçları!

Bosch Termoteknoloji’den oda kumandalarının en verimli kullanımı için ipuçları!

Bosch Termoteknoloji yetkilileri; Kombilerinizin kapasite ayarını yapmanızı sağlayan oda kumandaları veya kombi aç-kapa kontrolü yapan oda termostatları hangi odaya nasıl bağlanır ve en verimli nasıl kullanılmalı hakkında detayları açıklıyor.

Oda kumandası, bir referans oda belirlenerek monte edilmelidir. Referans oda, en çok kullanılan ya da sıcaklık kontrolü yapılmak istenen oda olmalıdır.

Oda kumanda montajı yapılmadan önce, ilgili montaj kılavuzunda yazan uygun montaj yeri bilgilerine mutlaka dikkat edilmelidir. Ayrıca, oda kumandaları, nemli ve ıslak ortamlara monte edilmemelidir.

Oda kumandası, dış cephe ile irtibatı olmayan, belirli yükseklikte ve uzaklıkta monte edilmelidir. Direk pencere yanına ve radyatör yakınına monte edilmemelidir. Örnekte uygun montaj yeri gösterilmiştir.

Bosch oda kumandaları kesinlikle kullanıcı tarafından değil, Bosch yetkili bayileri tarafından monte edilmelidir. Ürün montajının doğru yapılması, kombinin ve oda kumandasının düzgün bir şekilde çalışması için çok önemlidir. Düzgün bir ısıtma kontrolü ve cihazınızın garanti süresini başlatmak için yetkili servisin montaj yapması gerekmektedir. Oda kumandaları ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz oda kumandası tasarruf videosunu Bosch Termoteknoloji youtube hesabından  izleyebilirsiniz.

Oda kumandaları ile ilgili detaylı bilgilere websitemizden ulaşabilir ve verimli kombi kullanımıyla ilgili videomuzu YouTube kanalımızdan izleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Bosch Bosch Türkiye

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

94. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: