Cts. Ağu 8th, 2020

Mechanic Dergi

Enerji ve Tesisat Sektörünün En İyi İçerik Kaynağı

Bosch Termoteknoloji, Partner Program üyeleri ile Bursa’da buluştu!

“Termoteknolojinin Geleceği” toplantılarında Partner Program üyeleriyle bir araya gelen Bosch Termoteknoloji, Türkiye genelinde yaptığı toplantıların sonuncusunu Bursa’da gerçekleştirdi.

Bosch Termoteknoloji, “Termoteknolojinin Geleceği” toplantıları kapsamında 7 Ağustos tarihinde Bursa Crowne Plaza’da Partner Program üyeleri ile buluştu. 55 üyenin katılımıyla gerçekleşen toplantı Bosch Termoteknoloji Pazarlama Direktörü Ali Aktaş’ın şirket sunumuyla başlayıp, dijital dönüşüm sunumu, ürün sunumu ve Partner Program bilgilendirme sunumları ile devam etti. Toplantılarda Dijital Dönüşüm eğitimi de veren Bosch Termoteknoloji, eğitim sonunda mini bir soru-cevap yarışması da gerçekleştirdi. Bilgilendirici sunumlar ve soru-cevap kısımlarından sonra toplantı, akşam yemeği ile son buldu.

Sektörün Ayrıcalıklı Sadakat Programı: Bosch Partner Program

Bosch Partner Program; sektördeki partnerlerine satış ve montaj yaptıkça puan kazandıran, aynı zamanda üyelerine teknik eğitimler, teşvik seyahatleri ve iş geliştirmeye yönelik farklı imkanlar sunan bir programdır. Bosch yetkili toptancı bayileriyle çalışan montajcı alt bayiler için geliştirilen bu sistem ile sektöre sunulan hizmet kalitesinin artırılması hedeflenmektedir.

Bir Cevap Yazın