Mechanic Dergi

Enerji ve Tesisat Sektörünün En İyi İçerik Kaynağı

Bosch Termoteknoloji, Partner Program üyeleri ile buluşmaya devam ediyor!

Termoteknolojinin Geleceği” toplantılarında Partner Program üyeleriyle bir araya gelen Bosch Termoteknoloji, İstanbul ve Ankara’dan sonra Tekirdağ’da da üyeleriyle bir araya geldi.

Bosch Termoteknoloji, “Termoteknolojinin Geleceği” Tekirdağ toplantısıyla 1 Ağustos tarihinde Partner Program üyeleri ile buluştu. Ramada by Wyndham Hotel’de yapılan toplantıya 65 üye katılım gösterdi. Bosch Termoteknoloji Pazarlama Direktörü Ali Aktaş’ın şirket sunumuyla başlayan toplantı; dijital dönüşüm sunumu, ürün sunumu ve Partner Program bilgilendirme sunumları ile devam etti. Toplantılarda Dijital Dönüşüm eğitimi de veren Bosch Termoteknoloji, eğitim sonunda mini soru-cevap yarışması düzenledi. Bilgilendirici sunumlar ve soru-cevap kısımlarından sonra toplantı, akşam yemeği ile son buldu.

Sektörün Ayrıcalıklı Sadakat Programı: Bosch Partner Program

Bosch Partner Program; sektördeki partnerlerine satış ve montaj yaptıkça puan kazandıran, aynı zamanda üyelerine teknik eğitimler, teşvik seyahatleri ve iş geliştirmeye yönelik farklı imkanlar sunan bir programdır. Bosch yetkili toptancı bayileriyle çalışan montajcı alt bayiler için geliştirilen bu sistem ile sektöre sunulan hizmet kalitesinin artırılması hedeflenmektedir.

Bir Cevap Yazın