Bosch Termoteknik, İş Ortaklarına Yeni Kombisi Condens 1200 W’yi Tanıttı

Bosch Termoteknik, İş Ortaklarına Yeni Kombisi Condens 1200 W’yi Tanıttı

Bosch Termoteknik, yeni yoğuşmalı kombisi Condens 1200 W’yi iş ortaklarına tanıtmak üzere, Manisa Termoteknik Fabrikası İnovasyon Merkezi’nde bir bilgilendirme toplantısı düzenledi.

İstanbul – İklimlendirme sektörünün öncü firmalarından Bosch Termoteknik’in, yeni yoğuşmalı kombisi Condens 1200 W’yi iş ortaklarına tanıtmak amacıyla Manisa Fabrika İnovasyon Merkezinde düzenlediği bilgilendirme toplantısı, bayilerin yoğun ilgisiyle gerçekleşti. 

Toplantıda ilk olarak, Bosch Termoteknik Türkiye, Ortadoğu ve Kafkasya Satış Genel Müdürü Kıvanç Arman 2022 yılı değerlendirmesi yaparak toplantı açılışını yaptı. Ardından satış, pazarlama ve satış sonrası hizmetler yöneticileri tarafından, 2022 yılı değerlendirmesi yapılarak, 2023 hedefleri hakkında bayilere bilgi verildi. Bu sunumların sonrasında Manisa Termoteknik fabrikasında Türk mühendisler tarafından tasarlanan ve dünyaya ihracatı yapılacak olan Condens 1200 W hakkında ürün özellikleri ve üretim süreçleriyle ilgili bilgiler paylaşıldı.

Konuşmaların ardından bayiler, dünyanın en büyük kombi fabrikalarından biri olan Bosch Termoteknik Manisa Termoteknik Fabrikasını gezerek, Condens 1200W’nin üretildiği hatları görme fırsatı buldu. Bayiler, aynı zamanda ihracat şampiyonu da olan Ar-Ge ödüllü Bosch Termoteknik fabrikasını büyük ilgiyle gezdi. 

Bütçe dostu kombi

Bosch Termoteknik’in, yüzde 94 ErP verimliliği ve 1:5’e varan modülasyon oranına sahip yeni yoğuşmalı kombisi Condens 1200W, 20kW, 24 kW ve 28 kW kapasite seçenekleriyle farklı büyüklükteki mekanların hem konfor ihtiyacını karşılıyor hem de yüksek işletim özelliğiyle tasarruf sağlıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

125. Sayımız Yayında.