Bosch Condens 2300i W Yoğuşmalı Kombi, sessizliği ve enerji verimliliğiyle öne çıkıyor!

Bosch Condens 2300i W Yoğuşmalı Kombi, sessizliği ve enerji verimliliğiyle öne çıkıyor!

Yeni nesil Bosch Condens 2300i W yoğuşmalı kombi, üstün teknolojisi ve 24 kW kapasitesiyle enerji verimliliğinde A sınıfında yer alıyor.

Kullanıcılarına düşük ses seviyesi sunan Condens 2300i W, aynı zamanda yenilikçi tasarımı ve estetik görünümü ile dikkat çekiyor.

Daha verimli kullanım, daha çok enerji tasarrufu

A sınıf enerji verimliliğine sahip yeni nesil yoğuşmalı duvar tipi kombi Condens 2300i W’nin 1:8 modülasyonlu brülörü, kendisini anlık ısı ihtiyacınıza göre otomatik olarak ayarlıyor. Cihaza ihtiyaç olmadığı durumlarda, cihaz kapasitesini 8’de 1’i kadar kendiliğinden kısabiliyor. Böylece gereksiz gaz tüketimi önleyerek ekonomik bir kullanım sağlıyor.

Düşük ses seviyesiyle kütüphane sessizliğinde çalışma

Condens 2300i W mükemmel izolasyonu sayesinde, 24 kW maksimum ısıtma kapasitesinde sadece 44 db(A) ses gücüyle çalışıyor (ErP tarafından ölçülen ses değeri).

Modülasyonlu oda kumandası ile kullanımda A+ enerji verimliliği

ErP (Enerji ilişkili ürünler) yönetmeliğine göre Condens 2300i W’nin nominal kapasitesi 24 kW, mahal ısıtma verimliliği ise 94%’dür. A sınıfı yeni nesil yoğuşmalı kombi; modülasyonlu ve dış havaya göre çalışan bir oda kumandasıyla kullanıldığında, bu özelliklere sahip oda kumandalarının getirdiği ilave 4 puan ile toplam sistem verimliliği 98%’e çıkarak enerji verimliliği sınıfı A+’a ulaşmaktadır. Doğalgaz faturalarında daha çok verim almak için Bosch Termoteknik uzmanları modülasyonlu oda kumandası ile oluşturulan sistemleri önermektedir.

Rebii Dağoğlu 2019’u değerlendirdi, 2020 öngörülerini paylaştı

Mitsubishi Electric’ten Savaş Ceneviz “Basın Dostu 50 İletişim Lideri” Arasında Yer Aldı

Kojenerasyon Sistemleri ve Trijenerasyon Sistemleri

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

97. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: