reklam-alani
reklam-alani

Baymak’tan Kullanıcı Dostu Atık Su Terfi İstasyonları

Baymak’tan Kullanıcı Dostu Atık Su Terfi İstasyonları

Baymak, teknolojide çözüm ortağı olan DAB firmasının kullanıcı dostu ürünleri FEKABOX ve FEKAFOS atık su terfi istasyonları ile konfor ve kolaylığı bir arada sunuyor.

Atık suların, ihtiva ettiği maddeler nedeniyle bulunduğu yerden terfi ettirilmesi insan sağlığı ve çevre temizliği açısından önem göstermektedir. İçeriğinde wc maddeleri, katı maddeler, atık yağlar ve homojen olmayan katı atıklar bulunan atık suların terfi ettirilmesi özel ekipmanlar ihtiyacını doğurmaktadır.

DAB firması bünyesindeki Fekabox ve Fekafos atık su terfi istasyonlarının ise dizayn edilirken kalite ile birlikte kullanıcı dostu olmasına da dikkat edilmiştir. Alternatifli giriş çıkış bağlantıları ve bu bağlantı noktalarına işaretlenen semboller ile kullanıcıya konforlu bir kullanım kolaylığı sağlanmıştır.

Tüm bağlantı noktaları koku ve hijyen unsurlarını sağlayacak şekilde sızdırmazlık ekipmanları ile donatılan Fekabox ve Fekafos atık su terfi istasyonları ortalama 8 mm kalınlığında geri dönüştürülebilir Polietilen malzemeden üretilmiştir. Bu sayede taşıma ve kurulum maliyetleri düşürülürken koku probleminin de önüne geçirilmiştir. Ayrıca korozyona ve mekanik yorulmaya karşı dayanıklı olarak geliştirilmiştir.

Fekabox 110, 200; Fekafos 280, 280 Double, 550 Double, 1200, 1700, 2200 ve 3600 modelleri ile oldukça geniş bir aileye sahiptir. İstasyon ihtiyaç olabilecek gerekli aksesuarları ile beraber tedarik edilip, cihaza uygun pompalar ve pano uygulamaya göre seçilip cihaza ilave olarak eklenir. Bu sayede kullanıcıya esnek bir sistem ve uygulama alanı sunulur.

Baymak, Fekabox ve Fekafos ürünlerini verimlilik, düşük enerji, bakım maliyetleri, kolay kurulum- uygulama, korozyonun tamamen önüne geçilmesi, işçi sağlığı ve ulaşılabilir yaygın servis ağı avantajlarını kullanıcılarına sunuyor.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?