Baymak kombi ailesinin yeni üyesi Lunatec

Baymak kombi ailesinin yeni üyesi Lunatec

çevreci, konforlu, sessiz, verimli ve daha ekonomik

Baymak, uzun zamandır Ar-Ge çalışmaları süren hidrojen uyumlu yeni nesil kombisi Lunatec’i müşterilerinin beğenisine sundu. Kombi dünyasında yeni bir dönemin başlangıcı olan üstün Avrupa teknolojisi ile üretilen Lunatec kombi, tüketicilere daha fazla verimlilik ve tasarruf sağlarken, sessiz çalışma özelliğiyle de dikkat çekiyor.

24-30-35 modellerinde üç farklı kapasiteyle piyasaya ve müşterilerinin beğenisine sunulan Lunatec kombi, yüzde 100 doğalgaz yakıtlı standart premix kombilerden farklı olarak yüzde 20 hidrojen, yüzde 80 doğal gaz içerikli gaz karışımını da kullanabilen geleceğin teknolojisine sahip. Baymak’ın sürdürülebilir bir dünya için sorumlu üretim ve tüketim yaklaşımının bir ürünü olan Lunatec kombi, tüm dünyada fosil yakıt kullanımını azaltma çalışmalarının Türkiye pazarındaki öncü yansımalarından biri olacak.

Kombi dünyasında yeni bir dönemi başlatacak olan Lunatec; kompakt boyutlar, kullanıcı dostu kontrol paneli, kaliteli ve yoğun izolasyon malzemesi kullanımıyla ulaşılan düşük ses seviyesinin yanı sıra su ön ısıtma özelliği ile de çok hızlı bir şekilde 50°C sıcaklığa sahip kullanım suyuna ulaşarak su sarfiyatını önlüyor. Ekran üzerinden dijital basınç değerinin görüntülenebilmesi gibi detaylar da müşterilerin konfor ve görsel beklentilerini karşılıyor.

BDR Thermea Group için özel olarak üretilen yeni tasarım paslanmaz eşanjör ile artırılan verim değerine sahip olan Lunatec kombilerin diğer özelliklerini ise şöyle sıralamak mümkün:

  • Doğal gaz ve LPG ile uyumlu çalışabilme,
  • Akıllı modülasyonlu yanma sistemiyle, ortamın değişen anlık sıcaklık ihtiyacına göre, sahip olduğu sıcaklık sensörleri sayesinde, alev modülasyonu yaparak yakıt tasarrufu ve konfor sağlar,
  • Dahili baca geri akım klapesi,
  • Dayanıklı, uzun ömürlü pirinç hidroblok,
  • Elektronik kart üzerinden gönderilen sinyal aracılığıyla çalışabilen ve tesisat direnç faktörlerini kolaylıkla yenebilen yüksek basma özellikli, uzun ömürlü, gövdeye entegre hava tahliye valfine sahip ve BDR Thermea Group’a özel üretilen PWM sirkülasyon pompası,
  • 10 metreye ulaşabilen hermetik baca mesafesi.

Baymak Lunatec kombi lansmana özel 7 yıl garantili

Yüzde 94 ısıtma mevsimsel verimliliğine ve A enerji sınıfına sahip Lunatec kombi, Baymak modülasyonlu oda termostatı ve dış hava sensörüyle verim değerini yüzde 98’lere ve ısıtma enerji sınıfını A+ seviyesine çıkararak daha yüksek tasarruf sağlıyor.

Yenilikçi ve teknolojik özelliklerinin yanında, 30 Kasım 2021 tarihine kadar ilk çalıştırması yapılan Lunatec kombilerinde lansmana özel 7 yıl garanti avantajıyla tüketicilerle buluşuyor. Lunatec kombilere tüm Baymak bayileri ve Orange Store’lardan ulaşmak mümkün.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

125. Sayımız Yayında.