Aldağ Banner
Aldağ Banner

Yoğuşmalı kazan dünyasındaki değişim Magnus ile başlıyor!

Yoğuşmalı kazan dünyasındaki değişim Magnus ile başlıyor!

Baymak Magnus serisi yoğuşmalı kazanlar; yenilenen kontrol paneli, dahili kaskad otomasyon sistemi ve performansını üst seviyeye çıkaran tasarımsal değişiklikleriyle pazardaki etkinliğini artırıyor. Enerji Verimliliği Direktifi’ne uygun, tam donanımlı ve tasarruflu sistemleri 5 yıl garanti avantajıyla müşterilerine sunan Baymak, rakiplerinden ayrışan sistem çözümleri sunuyor.

İklimlendirme dünyasının lider markası Baymak, Magnus serisi yoğuşmalı kazanlarıyla sektördeki iddiasını sürdürüyor. Güvenilir, bilinirliği yüksek ve zorlu şartlara meydan okuyan performansına ek olarak Magnus, artık daha teknolojik ve rahat kullanım sunan şık bir kontrol paneline sahip. Bu sayede 8 kazana kadar bağlanabilen ve ek bir otomasyona ihtiyaç duymayan dahili kaskad sistemi ve eşanjörde yapılan tasarımsal geliştirmelerin etkisiyle birlikte istendiğinde ΔT 40 °C yi sağlayabilme gibi birçok üstün özelliğe sahip.

ErP – Enerji Verimliliği Direktifi’ne uygun yapısı ve yüzde 107’ye varan verimiyle geleneksel kazanlara göre daha yüksek enerji verimliliğine sahip Magnus serisi premix teknolojili yoğuşmalı kazanlar, sistem kurulumunda da Baymak ürünlerinin tercih edilmesi durumunda 3 yıl yerine 5 yıllık bir garanti süresiyle pazara sunuluyor. Kazan dairesi sisteminde gerekli sirkülasyon pompası, genleşme tankı, boyler ve tüm bu sistemin yönetimini tek elden gerçekleştirilmesini sağlayan dahili otomasyonlu kaskad kontrolüyle tam donanımı tek çatı altında sunan Baymak, garanti süresiyle bina yönetiminde hayatı kolaylaştırıyor.

Premix brülörü, yüksek korozyon dayanımı ve ısı iletkenliğinin yanında hafif ve uzun ömürlü al-mg-si alaşımlı döküm eşanjörlü Magnus kazanlarda 285 kW ile 1300 kW arası geniş kapasite seçenekleriyle farklı ısıtma ihtiyaçlarını karşılıyor. Magnus serisi Premix teknolojili yoğuşmalı kazanlar, Baymak tarafından piyasaya sunulan DAB markalı ıslak veya kuru rotorlu frekans konvertörlü sirkülasyon pompaları, Baymak marka değişebilir membranlı kapalı genleşme tankları, kullanım sıcak suyu ihtiyaçları için Baymak tek veya çift serpantinli emaye kaplı boylerler, kazanların otomasyonu ve kaskad kontrolü için ekstra bir sistem* gerektirmeyen dahili kontrol paneli ve yardımcı sensörleri ile birlikte tek bir çatı altında müşterilerine sunulabiliyor.

*Master kazan için bir kaskad kontrol kartı kazan kontrol paneline ilave edilmesi gerekiyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

102. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: