“Yılın En İyi Satış Yapan İş Ortağı” Yine Form MHI Klima Sistemleri

“Yılın En İyi Satış Yapan İş Ortağı” Yine Form MHI Klima Sistemleri

Mitsubishi Heavy Industries’in en başarılı satış yapan iş ortaklarına verdiği “Yılın En İyi Distribütörü” ödülünün sahibi, bu yıl da Form MHI Klima Sistemleri oldu. Kaplan Yılı konseptine özel hazırlanan bu ödül ile başarılarına bir yenisini daha ekleyen Form, 2014’ten bu yana her sene bu ödüle layık görülüyor.

Mitsubishi Heavy Industries tarafından her sene iş ortaklarının üstün başarılarına ithaf edilen “Yılın En İyi Distribütörü” ödülü bu yıl da sahibini buldu. Form MHI Klima Sistemleri, 2021 yılında sergilediği başarılı satış grafiği ile bir kez daha Yılın En İyi Satış Yapan İş Ortağı unvanına layık görüldü. Bu sene “Kaplan yılına” özel olarak tasarlanan plaket ile ödül alan şirketlerin “kaplan gücünde” olduğuna atıfta bulunuldu.

2011 yılından bu yana Japon teknoloji devi Mitsubishi Heavy ile VRF sistemleri alanında başarıyla sürdürdüğü iş birliği sonucunda 2018’de marka ile ortaklık anlaşması imzalayan Form MHI Klima Sistemleri, bireysel sistemlerden VRF sistemlere kadar geniş ürün yelpazesiyle her alana uygun iklimlendirme çözümleri sunuyor. Türkiye genelinde 90’ı aşkın konsept mağazası ve 200’ü aşkın yetkili servisiyle sunduğu hizmet ve satış sonrası desteği ile de son tüketicinin kalbini kazanıyor.

Ödülün ilham alındığı Kaplan yılının özellikleri olan büyük değişiklikler ve alınacak olan riskler noktasında Form MHI Klima Sistemleri’nin 2022 yılı için dolar bazında yüzde 15 büyüme ve ihracat yapılan ülkelerin sayısını arttırma gibi hedeflerinin örtüşmesi de dikkat çekiyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

125. Sayımız Yayında.