Yeni Yılda Yeni Projelerle Büyüyen Pa-Flex Kauçuk

Yeni Yılda Yeni Projelerle Büyüyen Pa-Flex Kauçuk

2019 yılını geride bıraktığımız Aralık ayı ve Ocak ayının ilk günlerinde yine önemli projelerde  tedarikçi marka olmayı sürdürüyoruz. Bu başarılarımızda tabii ki yol arkadaşı olarak gördüğümüz bayi firmalarımızın çaba ve destekleri önemli bir yer tutmakta.Pa-Flex Kauçuk ailesine katılan yeni iş ortakları ile gücüne güç katmıştır.

Ürünlerimizle katkıda bulunduğumuz önemli projelerden biri Aydın’da yapımı tamamlanmak üzere olan Adnan  Menderes 1750 kişilik KYK yurt inşaatı. 2018 yılı ilk aylarında yapımına başlanan ve 700 iş gününde tamamlanması hedeflenen proje kapsamında  4 Adet Yurt Binası, 1 Adet Sosyal Tesis Binası, 1 Adet Yönetim Merkezi, 1 Adet Giriş Kontrol Binası inşaa edilmekte.Yaklaşık 51.850,00 m2, 60 dönüm arazi üzerine kurulacak yurt ve çevre binaların kapalı ve açık alan havalandırma kanallarında Pa-Flex marka kauçuk levha ve yardımcı ürünleri uygulanmıştır.

Konut projeleri alanında elastik ve darbelere dayanımlı  kauçuk boru ürünlerimizle katkıda bulunduğumuz Akros İstanbul projesi Ak Proje  tarafından İstanbul Beylikdüzü’nde tamamlanmakta. Biri 35 diğer ikisi 18 katlı 3 blok şeklinde yükselen Akros İstanbul projesi toplam 496 konut ve 33 ticari üniteden oluşuyor. Isıtma-soğutma tesisatı  ve klima üniteleri boru  izolasyonları tedarikçisi olduğumuz , lüks bir yaşam projesi olarak düşünülen Akros İstanbul’da daire büyüklükleri, 79 ila 312 m2 arasında değişiyor. Projede 1+0, 1+1, 2+1 ve 5+1 konut tipleri yer alıyor.Projede sosyal alanlar arasında çocuk havuzu, çocuk oyun alanları, fitness center, kapalı otopark, açık-kapalı yüzme havuzu mevcut.

Sağlık yatırımlarında ise Afyonkarahisar Sinanpaşa 50 Yataklı Devlet hastanesi projesinde yer aldık.Kolay parçalanmayan,alev yürütmeyen ve 120 derece ısıya dayanımlı kauçuk levhalarımızın otopark ve ortak mahal havalandırma kanallarında kullanıldığı proje  50 yataklı olarak ve 10.122 m2 kapalı alan üzerine inşaa edilmekte. Bodrum ve zemin kata üzerine 2 katlı inşaa edilen hastane bünyesinde 15 diyaliz ünitesi, 4 yoğun bakım, 4 tane diş ünitesi ve geniş 10 müşahede odasıyla acil ünitesi bulunmakta.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Pa-Flex Proje

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

94. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: