Aldağ Banner
Aldağ Banner

Yeni, ödüllü EVOMAX2 Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazan serisi Türkiye’de

Yeni, ödüllü EVOMAX2 Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazan serisi Türkiye’de

Termo Teknik tarafından  satış ve servis desteği sağlanan Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazan serisi EVOMAX yenilendi. Daha yüksek toplam kapasite, daha şık tasarım ve daha hafif olma gibi özelliklere sahip olan yeni, ödüllü EVOMAX2’ ler piyasaya sunuldu.

Isıtma Sektörünün köklü kuruluşu Ideal Boilers tarafından İngiltere’de tasarlanan, başta İngiltere ve Batı Avrupa ülkeleri olmak üzere, dünyanın farklı ülkelerinde ve Türkiye’de beğenilerek kullanılan Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazan serisi EVOMAX’ın yeni modeli EVOMAX2, Türkiye’de kullanıcının beğenisine sunuldu. Satış ve servis desteği Termo Teknik tarafından verilen EVOMAX2’nin, ihtiyaç halinde, ek kontrol paneline ihtiyaç duymadan, master kazan üzerinden 16 adet kazana kadar kaskad bağlantı sağlama, dahili atık gaz geri akım güvenlik klapesi ve yüzde 10 daha hafif olma gibi yeni özellikleri  bulunuyor. Isıtma ve havalandırma endüstrisinde “Yenilik, mükemmellik ve başarıya destek ödülü” olarak verilen İngiltere merkezli “HVR Awards”a,“Ticari-Endüstriyel Isıtma Ürünü” kategorisinde  sahip olan EVOMAX2, ErP yönetmeliğine uygun olarak Türkiye’de üretiliyor.

En iyi daha iyi oldu

Termo Teknik Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü Salim Çetinkurşun, EVOMAX kazanların 2013 yılından itibaren özel ve kamu projelerinde, apartman, toplu konut ve villalarda beğenilerek kullanıldığını  söyledi. EVOMAX2 kazanların da, “En iyi daha iyi oldu” mottosu ile tasarlanıp üretildiğini ve daha gelişmiş özelliklere sahip olduğunu  vurgulayan Çetinkurşun şunları söyledi:

“EVOMAX duvar tipi yoğuşmalı kazanlar kurulum, bakım, kullanım kolaylığı ve yüksek verimlilikleri ile dikkat çekiyor. Türkiye’de  piyasaya sürdüğümüz yeni EVOMAX2 kazanlar ile müşterilerimize daha etkin bir ısınma deneyimi yaşatacağımıza inanıyoruz. Bilinen EVOMAX kalitesine yeni özelliklerin eklenmesi ile ortaya çıkan EVOMAX2’ler daha yüksek kapasiteli bir ısınma sağlayarak, kullanıcıların memnuniyetlerini daha yüksek seviyelere çıkartacaktır.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

101. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: