Wilo’nun Yıldızları Hatay’da Buluştu

Wilo’nun Yıldızları Hatay’da Buluştu

Dünyanın lider pompa sistemleri üreticisi Wilo, Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden gelen bayi satış ekipleriyle Hatay’da buluştu. Türkiye’nin en eski yerleşim yerlerinden biri olan ve kuruluşu M.Ö. 4. yüzyıla uzanan Hatay’da “Wiloʼnun Yıldızları Buluşuyor” etkinliğinde bir araya gelen Wilo ailesi; yarışmalar, eğitimler, takım aktiviteleri, tarih ve lezzet rotalarıyla dolu üç gün geçirdi. Verimlilik, sürdürülebilirlik, dijitalleşme ve çözüm odaklı vizyonuna tüm operasyonlarını dahil eden Wilo, bu kapsamda ödüllü yarışmalar ve eğitimler gerçekleştirdi.  

İnovatif teknolojileri ile 150 yıldır tüm dünyada, 30 yıldır ise Türkiye’de pompa sistemlerinin öncü markası olan Wilo, bayi satış ekiplerinin mesleki gelişimini ve eğitimini desteklerken, stratejik becerilerinin oluşturulmasına yardımcı olan eğitim programları sunmaya devam ediyor. 7-8-9 Ekim 2022 tarihlerinde dünyanın en büyük tek parça mozaiğine ev sahipliği yapan Hatay The Museum Hotel’de üç gün devam eden “Wiloʼnun Yıldızları Buluşuyor” etkinliğinde; “Pump Masters” yarışmasının finali, “Değer Satışı” eğitimleri, sahadan geri bildirim görüşmeleri ve takım aktiviteleri gerçekleştirilirken aynı zamanda şehrin önemli kültür ve lezzet durakları keşfedildi.

“Pump Masters” ödülleri belirlendi, “Değer Satışı” eğitimi tamamlandı.

Enerji kaynaklarının akıllı, verimli kullanıldığı bir dünya için akıllı çözümler geliştiren ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Wilo, “Wiloʼnun Yıldızları Buluşuyor” etkinliğine katılan yaklaşık 100 kişilik bayi satış ekipleri ile “Değer Satışı” eğitim ve atölye çalışması yaptı . Ayrıca Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden katılım sağlanan “Pump Masters” yarışmasında finale kalan projeler, jüri ve katılımcılar tarafından değerlendirildi.  En çözüm odaklı, en dijital, en enerji verimli ve sürdürülebilir projeler başlıklarında dereceye giren projelere ödülleri takdim edildi.

Yoğun katılımın olduğu etkinlik kapsamında Wilo’nun hedeflerine giden yolda bayilerinin öneminden bahseden Altuğ Arkaya; “Türkiye’de 30’uncu yılımızı kutladığımız bu sene, pandemi nedeniyle zorunlu ara verdiğimiz etkinliklerimizi hayata geçiriyoruz. Dünyada 150, Türkiye’de 30 yıldır yenilikçi, verimli, sürdürülebilir pompa sistemlerinde ilk akla gelen marka olmanın vermiş olduğu sorumluluğu bizlerle paylaşan bütün bayilerimize teşekkür ederiz. Kurulduğu günden bu zamana sektörün standartlarını belirleyen Wilo, önümüzdeki süreçte de yol gösterici olmaya devam edecek. Pompa ve pompa sistemleri sektöründeki liderliğimizi, inovatif teknolojimizle değişen zamana uyum sağlayarak sürdüreceğiz. Üstlendiğimiz liderlik misyonunda bayilerimizin katkısı oldukça fazla. Bizler de bayilerimize katkı sağlayabilmek için pandemi sonrasındaki ilk bayi organizasyonumuzu Türkiye’nin kadim şehri Hatay’da gerçekleştirdik. “Wilo’nun Yıldızları Buluşuyor” etkinliğinde ağırladığımız Wilo ailesinin hem profesyonel hem de kişisel anlamda gelişebilecekleri eğitim programları gerçekleştirmeye devam edeceğiz” dedi.

Wilo-G-rsel-3

Wilo-G-rsel-1

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

125. Sayımız Yayında.