Cts. Ağu 8th, 2020

Mechanic Dergi

Enerji ve Tesisat Sektörünün En İyi İçerik Kaynağı

Wilo Türkiye Roadshow” Balıkesir’deydi

Wılo, Balıkesir’de Yeni Ürün Serisi ‘Inıtıal Lıne’ı Tanıttı

Pompa sistemleri sektörünün lider markası Wilo, 10 Mayıs’ta Balıkesir’de pompa sektörünün temsilcileri ile bir araya geldi. Milli Kuvvetler Caddesi’nde gerçekleşen buluşmada Wilo uzmanları, ev tipi kullanım için özel olarak tasarlanan Initial Line serisinin özelliklerini pompa sektöründen temsilcilere anlattı.

Hizmet alanını genişleterek piyasaya sunduğu Initial Line serisini daha fazla kullanıcıya tanıtmak ve ulaştırmak için büyük bir roadshow etkinliğine başlayan Wilo, teknoloji ve enerji verimliliğindeki gücüyle büyük projelerden ev tipi pompa ihtiyaçlarına kadar farklı çözümler sunmaya devam ediyor. Yeni ürün gamı ‘Initial Line’ serisini tanıtmak amacıyla roadshow organizasyonu düzenleyen Wilo’nun son durağı Balıkesir oldu. 10 Mayıs’ta Balıkesir Milli Kuvvetler Caddesi’nde şehrin pompa pazarından temsilcileriyle buluşan Wilo uzmanları, ev tipi su pompalarının bulunduğu Initial Line serisinde yer alan 15 ürününün özelliklerini anlattı. Sektör paydaşları ile ürünler hakkında detayı bilgi ve paylaşımlarda bulunan Wilo uzmanları, buluşmanın verimli geçtiğini belirterek önemli projelerin çözüm ortağı olmaya devam edeceklerinin altını çizdi.

Roadshow organizasyonu kapsamında günlük programını sosyal medya hesaplarından paylaşan Wilo’nun bir sonraki durağı Bandırma olacak. 31 Temmuz’da sona erecek etkinlik boyunca 115 günde, 16 şehir ve 38 belde ziyaret edilerek toplam 23.000 km yol gidilecek. Wilo Roadshow tırı ayrıca geçtiği bölgelerde son kullanıcıları da ürünlerle ilgili bilgilendirip sürpriz hediyeler paylaşacak.

Balıkesir, Initial Line serisi ile Wilo kalitesine kavuştu

Ev tipi kullanım için özel olarak tasarlanan Initial Line serisi, Wilo kalitesine ve güvencesine ulaşmayı herkes için kolaylaştırıyor. Wilo Roadshow ile yazlık evlerine, apartmanlarına, sitelerine ya da çiftliklerine ideal bir pompa arayan Balıkesirli kullanıcılar, Wilo Initial Line serisindeki ürünlerden faydalanabilecek. Ekonomik, dayanıklı, pratik ve yenilikçi özellikleriyle fark yaratan Wilo Initial Line ürünleri, enerji verimliliği de sağlıyor.

Santrifüj pompalar, hidroforlar ile atık su ve drenaj pompalarından oluşan Initial Line ürün ailesinde; döküm ve paslanmaz çelik jet pompalar, sirkülasyon pompaları, havuz pompaları, çok kademeli pompalar, periferik pompalar, yatay tanklı hidroforlar, akış kontrollü hidroforlar, yatay ve dikey milli 1 ve 2 pompalı hidroforlar, drenaj ve atık su dalgıç pompaları yer alıyor.

Wilo, dört ay sürecek roadshow organizasyonu ile sektöründe fark yaratan bir pazarlama faaliyetine imza atarken, ürünleriyle de daha çok kişiye dokunmayı amaçlıyor.

Bir Cevap Yazın