Mechanic Dergi

Enerji ve Tesisat Sektörünün En İyi İçerik Kaynağı

Wilo Roadshow Edremit Körfezi’ndeydi!

Pompa Sektörünün Lideri Wılo, Edremit’te Yeni Ürünlerini Tanıttı

Pompa sistemleri sektörünün en büyük ve en köklü markası Wilo, yeni ürün gamını daha fazla kullanıcıyla buluşturmak amacıyla başladığı roadshow etkinliği kapsamında Edremit Körfezi’nde bulunan ilçeleri dolaştı. 15 – 22 Mayıs tarihleri arasında pompa sektöründen temsilcilerle bir araya gelen Wilo uzmanları, markanın ev tipi su pompalarının bulunduğu ‘Initial Line’ serisinin özelliklerini anlattı. Wilo uzmanları; Altınoluk, Akçay, Edremit ve Ayvalık’ta yazlık evlerine, apartmanlarına, sitelerine ya da çiftliklerine ideal bir pompa arayan son kullanıcıların sorularını yanıtladı.

Türkiye’de pompa sektörünün teknolojik gelişimine 25 yıldır liderlik yapan Wilo, yeni Initial Line serisini tanıtmak amacıyla başladığı roadshow organizasyonu kapsamında Edremit Körfezi’ndeki ilçeleri ziyaret etti.

Wilo uzmanları, 15 – 22 Mayıs tarihleri arasında Altınoluk, Akçay, Edremit ve Ayvalık’ta körfezin pompa pazarından temsilcilerle buluştu. Wilo uzmanları, ev tipi su pompalarının bulunduğu Initial Line serisinin özelliklerini anlatırken, sektör temsilcileri Wilo Roadshow tırında yer alan yeni 15 ürünü inceleme fırsatı buldu. Wilo ayrıca yazlık evlerine, apartmanlarına, sitelerine ya da çiftliklerine ideal bir pompa arayan son kullanıcıların sorularını yanıtladı.

Wilo Roadshow ekibi, oldukça verimli geçen Edremit Körfezi turunun ardından Dikili ve Foça’yı ziyaret edecek.

Initial Line serisi ile Wilo kalitesi Edremit Körfezi’nde

Ev tipi kullanım için özel olarak tasarlanan Initial Line serisi, Wilo kalitesine ve güvencesine ulaşmayı herkes için kolaylaştırıyor. Yazlık evlerine, apartmanlarına, sitelerine ya da çiftliklerine ideal bir pompa arayanlar, Wilo Initial Line serisindeki ürünlerden faydalanabiliyor. Ekonomik, dayanıklı, pratik ve yenilikçi özellikleriyle fark yaratan Wilo Initial Line ürünleri, enerji verimliliği de sağlıyor.

Santrifüj pompalar, hidroforlar ile atık su ve drenaj pompalarından oluşan InitialLine ürün ailesinde; döküm ve paslanmaz çelik jet pompalar, sirkülasyon pompaları, havuz pompaları, çok kademeli pompalar, periferik pompalar, yatay tanklı hidroforlar, akış kontrollü hidroforlar, yatay ve dikey milli 1 ve 2 pompalı hidroforlar, drenaj ve atık su dalgıç pompaları yer alıyor.

 

Wilo, dört ay sürecek roadshow organizasyonu ile sektöründe fark yaratan bir pazarlama faaliyetine imza atarken, ürünleriyle de daha çok kişiye dokunmayı amaçlıyor.

Bir Cevap Yazın