Aldağ Banner
Aldağ Banner

WİLO, HOLOLENS 2 TEKNOLOJİSİ İLE DENETİMLERİNİ GÜÇLENDİRDİ

WİLO, HOLOLENS 2 TEKNOLOJİSİ İLE DENETİMLERİNİ GÜÇLENDİRDİ

İleri teknolojisi ile pompa sektörünün dijital dönüşüm öncüsü olan Wilo, yüksek verimli pompa çözümleriyle hayatı kolaylaştırırken, denetim gücünü de HoloLens 2 teknolojisi ile güçlendiriyor. Sanal gerçeklik ve arttırılmış gerçeklik deneyimlerini tek bir yapıda birleştirerek karma gerçeklik tecrübesini kullanıcılara sunan ileri teknoloji HoloLens 2 akıllı karma gerçeklik gözlüğü ile Wilo, yatırım maliyetlerinin yüksek olduğu test istasyonlarının verimli kullanılmasını sağlıyor. Kapsamlı projelerinin alt yapı çalışmalarında kullanılacak pompa sistemleri için hızlı ve erişilebilir keşif imkanı sunan HoloLens 2 teknolojisi ile Türkiye’deki yatırımcılar Almanya, Fransa, Hindistan ve Çin’deki uygulama testlerini takip edebiliyor.

Teknolojiyi kullanarak kendi sektöründe fark yaratan firmalar özellikle pandemi döneminde daha da hızlandı. Bütün dinamiklerin neredeyse baştan aşağı değiştiği son iki yıl içerisinde teknoloji, şirketler için de büyümenin itici gücü haline geldi. Pandeminin başında özellikle ülkelerin salgına önlem olarak kapılarını kapatmış olması dijital dönüşümün farkındalığını da arttırmış oldu. İnovatif faaliyetleri ile dikkat çeken Wilo, HoloLens 2 ile dijital dönüşümünü arttırarak, uzaktan çevrimiçi kalite ve tedarikçi denetimlerinde kolaylık sağlayarak zaman kaybını önlüyor.

Dijital gelişmelerden yararlanarak Wilo’nun tüm Dünya geneline yayılmış olan fabrikalarındaki yatırımlarının verimli kullanmaya başladığını belirten Wilo Türkiye Fabrika Müdürü Nurcan Çelik, “Dijital dönüşüm denilen kapsamı hem ürettiğimiz ürünlerde hem teknolojik alt yapılarda oldukça fazla kullanmaya çalışıyoruz. HoloLens 2’de bu çalışmalar için verebileceğimiz başarılı örneklerden biri. Özellikle yatırım maliyetlerinin yüksek olduğu test istasyonlarının verimli kullanılmasında büyük bir ayrıcalık sağlayan bu teknoloji ile denetimlerimizi de hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz. Örnek verecek olursak Almanya’da üretimi gerçekleştirilen dalgıç pompa sistemlerini Türkiye’deki yatırımcılara uzaktan izleme ve keşfetme imkanı sağlıyoruz. Bu da her iki taraf için hem zamandan hem de paradan tasarruf sağlıyor” yorumunda bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

102. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: