Wavın’den  ”Şimdi Tam Zamanı”

Wavın’den ”Şimdi Tam Zamanı”

Wavin Türkiye 2020 Satış & Pazarlama Toplantısı, 8-10 Ocak tarihleri arasında Antalya Kemer’de gerçekleşti.

Bu yılki toplantının ana teması ise 2020 yılına özgü belirlenen hedef ve stratejilerin gerçekleştirilmesi için Şimdi Tam Zamanı oldu.

Şirket Genel Müdürü Fatih Asal’ın açılışını yaptığı ve 2019 yılının değerlendirilmesi ile başlayan toplantıda, 2020 yılı için belirlenen şirket hedef ve stratejileri ekiple paylaşıldı.

Geçen aylarda ISK-Sodex’te lansmanı yapılan dünyanın en sessiz borusu olma özelliğini taşıyan Wavin AS+ ve Wavin’in tam otomasyonlu ve komple sistem çözümü sunan yerden ısıtma sistemi Sentio ürünleri ise bu yıl ön plana çıkacak Wavin inovasyonlarından bazıları olacak. Wavin Türkiyenin 2020 yılı gündeminin altı çizildiği toplantıda Fatih Asal, “Şirket olarak amacımız, dünyanın her yerinde hayatı daha da ileriye taşımak… Bu amaca yönelik olarak uygulamayı kolaylaştıran, yüzde yüz güvenilir, çevre ve insan dostu ürünlerimizi paydaşlarımızla tanıştırmaya devam edeceğiz. Bunları gerçekleştirirken 2020 yılında da projelerin en büyük çözüm ortağı olmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

Pazar beklenti ve hedeflerinin yanı sıra Satış&Pazarlama ekibi de düzenlenen birçok interaktif eğitimler ve etkinliklerle 2020 yılına büyük bir motivasyonla girmenin heyecanını yaşadılar.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Toplantı wavin

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

94. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: