Wavin’den mekanik tesisat ustalarına 2 bin 22 hediye

Wavin’den mekanik tesisat ustalarına 2 bin 22 hediye

Sektörde bir ilk olan Wavin Academy ile her yıl binlerce tesisatçı, teknisyen, uygulamacı, mühendis, öğrenci, bayi ve diğer çözüm ortaklarına hizmet veren Wavin, “Güvenle Uygula & Kazan” kampanyası ile toplamda 2022 hediye dağıttı.

Dünya plastik boru sektöründe; su tesisatından, ısıtma ve soğutmaya, yağmur suyu yönetiminden, altyapı ve kanalizasyona kadar birçok ürün ve çözümler sunan Wavin, eğitimleri, uygulama avantajı sağlayan ürünleri ve kampanyalarıyla tesisat ustalarının yanında olmaya devam ediyor. Son olarak usta ve uygulamacıları doğru malzemelerle tanıştırmak üzere “Güvenle Uygula & Kazan” kampanyasına imza atan Wavin, ilk defa oyunlaştırma mekanizmasını kullanarak eğlenceli bir kurgu hazırladı. Wavin, 8 Temmuz’da sona eren ve Türkiye’nin dört bir yanından  yoğun ilgi gören kampanyası ile binlerce malzeme hediye etti.

Tesisatçı ve uygulamacılar binlerce hediye sahibi oldu

Dünyanın lider plastik boru üreticisi Wavin, Güvenle Uygula & Kazan kampanyasıyla “Doğru malzemelerle çalışmak kadar keyiflisi yok. Wavin ile yaptıgın işten emin olursun; uygulamalarını sorunsuz ve keyifle tamamlarsın” sloganını sahiplendi.  Wavin fırsat çarkını çevirenlere hediye kampanyası ile  5 bin TL’lik plastik boru ve ek parca hediye çeki, kaynak makinesi, pafta seti, boru kesme makası, olmak üzere toplamda 2022 hediye dağıttı.

Wavin

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

121. Sayımız Yayında.