Aldağ Banner
Aldağ Banner

Wavin, yeni kampanyasıyla ustalara binlerce malzeme hediye ediyor

Wavin, yeni kampanyasıyla ustalara binlerce malzeme hediye ediyor

Sektörde bir ilk olan Wavin Academy ile her yıl binlerce tesisatçı, teknisyen, uygulamacı, mühendis, öğrenci, bayi ve diğer çözüm ortaklarına hizmet veren Wavin, Güvenle Uygula & Kazan kampanyasıyla  16 Mayıs-  8 Temmuz  tarihlerinde tesisatçılara ve uygulamacılara kazandırmaya devam ediyor.

Wavin Academy girişimiyle sektördeki binlerce tesisatçı, teknisyen, uygulamacı, mühendis, öğrenci, bayi ve diğer çözüm ortaklarını ücretsiz eğiten Wavin, tesisatçı ve uygulamacılara özel hazırladığı kampanyaları ile de sektöre öncülük ediyor. Usta ve uygulamacıları doğru malzemelerle tanıştırmak üzere yola çıkan Wavin, kampanya kapsamında binlerce malzeme hediye ediyor.

Tesisatçı ve uygulamacılara özel 2022 ürün hediyesi

Bugüne kadar inovatif çalışmaları ve kampanyalarıyla sektöre hizmet eden Wavin,  eşsiz kalitesini daha çok tesisatçı ve uygulamacıya ulaştırmayı hedefliyor. Wavin, Güvenle Uygula & Kazan kampanyasıyla “Doğru malzemelerle çalışmak kadar keyiflisi yok. Wavin ile yaptığın işten emin olursun; uygulamalarını sorunsuz ve keyifle tamamlarsın” sloganını sahipleniyor.

16 Mayıs’ta başlayan ve 8 Temmuz’a kadar devam edecek kampanyaya katılacak tesisatçı ve uygulamacılar, ilgili sayfadaki formu doldurduktan sonra Wavin fırsat çarkını çevirerek anında hediye kazanma fırsatı yakalıyor. Kampanya kapsamında; Wavin satış noktalarında geçerli 5 bin TL değerinde plastik boru ve ek parça hediye çeki,  kaynak makinesi ve pafta seti, boru kesme makası, tişört olmak üzere toplamda 2022 hediye tesisatçı ve uygulamacılarla buluşuyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

102. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: