Aldağ Banner
Aldağ Banner

Wavin Webinarlar ile mesafeler çok yakın!

Wavin Webinarlar ile mesafeler çok yakın!

Sektörün ilk eğitim merkezi Wavin Academy ile binlerce kişiyi ağırlayarak eğitimler düzenleyen Wavin Türkiye, içinde bulunduğumuz durumun şartlarını da düşünerek Wavin Academy aracılığı ile eğitimlerini online platforma taşıyor.

Geçtiğimiz hafta Wavin Türkiye Ürün Müdürü Özlem Özer’in sunumuyla gerçekleşen webinarda, “Yerden Isıtma Boruları Seçilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?” başlığı üzerinde duruldu. Yüzlerce katılımcının bir araya geldiği webinarda Wavin, yerden ısıtma projelerinde kullanılan boru tiplerini birçok farklı açıdan karşılaştırarak katılımcılara en doğru boru seçiminin nasıl olması gerektiğini ve önemini belirtti.

Wavin, ayrıca son zamanların en akıllı ürünü smartFIX Akıllı Yerden Isıtma Manşonu’nu da tanıttı. smartFIX push fit akıllı yerden ısıtma manşonu, plastik boru sistemleri için geliştirilmiş bir ürün olup en önemli özelliği hızlı uygulama ve el aleti gerektirmeden boruları birleştirmesidir. Kullanımı çok kolaydır. Bu özelliği sayesinde yerden ısıtma uygulamacılarının hayatını kolaylaştırmaktadır. İster tamir amaçlı ister ekleme amaçlı kullanılabilir. Ardından soru-cevap kısmında katılımcıların soruları yanıt bularak bir sonraki webinar konusu için de katılımcıların görüşlerine başvuruldu.

Bir sonraki webinarını “En Doğru Sessiz Boru Nasıl Seçilir?” üzerine yapmayı planlayan Wavin Academy, katılımcılarını yine bilgilendirmeyi amaçlıyor. Sessiz borunun mucidi olan Wavin, proje ihtiyaçlarına yönelik en doğru sessiz borunun belirlenmesi konusunda odaklanacak. Wavin Türkiye Ürün Müdürü Özlem Özer tarafından verilecek online eğitimin tarihi ise 15 Mayıs Cuma, saat 15.00 olarak belirlendi. Webinara katılmak isteyenlerin yapması gereken ise Wavin web sitesi ve sosyal medya kanallarında yer alan link ile ücretsiz bir şekilde kaydolmak.

Wavin Academy, webinarlar serisine devam edecek. Gelecekteki webinar haberleri ve daha fazlası için Wavin Türkiye sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

103. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: