Aldağ Banner
Aldağ Banner

Wavin Türkiye 2020 Bayi Toplantısı Kıbrıs’ta Gerçekleşti

Wavin Türkiye 2020 Bayi Toplantısı Kıbrıs’ta Gerçekleşti

Wavin Türkiye’nin iş ortaklarına yönelik organize ettiği “Wavin Türkiye 2020 Bayi Toplantısı” bu sene Kıbrıs Concorde Luxury Resort Hotel’de gerçekleşti.

200’e yakın katılımcının yer aldığı toplantı bu sene “Hayatı İleriye Taşıyoruz” temasıyla düzenlendi. Bu senenin teması, Wavin’in tüm dünyada “Sağlıklı ve Sürdürülebilir Ortamlar İnşa Etmek” üzerine belirlediği amaç ve stratejisine vurgu yapıyor.

21 Şubat Cuma günü Wavin Türkiye, İtalya, Orta Doğu ve Afrika Bölge Direktörü Emilio Rigiroli’nin konuşması ile başlayan sunumlar,

Wavin Türkiye Genel Müdürü Fatih Asal’ın 2019’a yönelik değerlendirmesi, 2020 hakkında ön görüleri ve şirketin yeni marka yapılanması ile devam etti.

Toplantıda özellikle Wavin’in yeni amaç ve stratejilerinin tanımı ve içeriği hakkında bilgilendirmeler yapıldı. Artan kentleşme ile sürdürülebilir inşaat, güvenli ve verimli su tedariki, hijyenik tesisat koşulları ve yağmur suyu & atık suların tahliyesi konularında yaşanan zorlukların çözümünde Wavin’in tüm dünyada öncü bir rol oynayacağının altı çizildi.

Toplantıların bitmesinin ardından gala gecesi, ödül töreniyle başladı. Wavin Türkiye’nin 25. yılını dolduran köklü müşterilerine takdim ettiği “Ulu Çınar Ödülleri” ile başlayan ödül seremonisi, sonrasında dört bölge genelindeki ilk beş ciroya sahip müşteriler, ihracat ve Türkiye genelindeki en başarılı üç bayiye verilen ödüllerle devam etti. Ödül töreninin ardından Ebru Yaşar sahne aldı ve misafirlere güzel bir müzik ziyafeti yaşattı.

wavin

wavin

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

101. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: