Wavin tesisatçılara 110 bin TL’lik alışveriş çeki dağıttı

Wavin tesisatçılara 110 bin TL’lik alışveriş çeki dağıttı

Dünya plastik boru sektöründe sunduğu ürün ve çözümlerle öncü konumda olan Wavin, 50. yılında da tesisatçıları unutmadı.

Wavin Academy ile Türkiye nin dört bir yanındaki tesisatçıları eğiten Wavin, son olarak 14 Eylül- 7 Kasım tarihleri arasında gerçekleşen “Wavin ile kim tutar seni” kampanyası ile  tesisat ustalarına toplam 110 bin TL’lik alışveriş çeki dağıttı.

Dünya plastik boru sektöründe; su tesisatından, ısıtma ve soğutmaya, yağmur suyu yönetiminden, altyapı ve kanalizasyona kadar birçok ürün ve çözümler sunan Wavin, Türkiye’de yarım asırlık  yolculuğunu geride bıraktı.  Sektörel eğitimleri, uygulaması kolay tasarımları ve  kampanyalarıyla mekanik tesisat ustalarının yanında olmayı sürdüren Wavin, 1100 adet 100 TL  değerinde alışveriş çeki kampanyasıyla ustaların yüzünü güldürdü.

Ustalar her hafta yüzlerce hediye çekinin sahibi oldu

Dünyanın sayılı plastik boru üreticilerinden Wavin, pandeminin getirdiği sıkıntıların yükünü paylaşmak ve tesisatçılarına motive edici bir çalışma ortamı yaratmak için başlattığı  hediye kampanyası ile 110 bin TL değerinde alışveriş çeki hediye etti. “Wavin ile kim tutar seni” kampanyasına katılan ustalar her hafta yüzlerce 100 TL değerinde alışveriş çekinin sahibi oldu. 7 Kasım’da sona eren kampanya kapsamında Wavin, binlerce usta ve uygulamacının market ihtiyaçlarını karşılamalarına destek oldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

123. Sayımız Yayında.