Warmhaus’tan Sanata Destek

Warmhaus’tan Sanata Destek

Warmhaus, Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası tarafından düzenlenen konserlere destek olmayı sürdürüyor. Warmhaus 18 Mayıs Perşembe akşamı Bursa Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında düzenlenen konserin destekçisi oldu.  

Warmhaus, Bursa Filarmoni Derneği projesi kapsamında düzenlenen konserlerden biri olan ve Şef Eray İnal’ın yönetiminde 18 Mayıs Perşembe akşamı Bursa Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen konserin destekçisi oldu. Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında düzenlenen konserde; Joseph Haydn ”Re majör Piyano Konçertosu”, Edward Grieg ”Piyano Konçertosu” ve Wolfgang Amadeus Mozart ”Flüt Konçertosu” seslendirildi. Konserin bitiminde Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası Yönetimi tarafından Warmhaus’a sağladığı katkı için teşekkür plaketi verildi.

Warmhaus Genel Müdürü Erdem Ertuna Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası’na verdikleri destek hakkında şunları söyledi: “Bursa’nın kültür ve sanat dünyasına çok değerli bir katkısı olan Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası’na uzun yıllardır destek vermekten dolayı çok mutluyuz. Ayrıca bu yıl destek verdiğimiz konserin hepimiz için çok değerli bir gün olan Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında gerçekleştirilmesi de bizim için ayrı bir anlam taşıyor”.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

121. Sayımız Yayında.