WARMHAUS AQUWA 12 ŞOFBEN İLE GÜVEN VE KONFOR BİR ARADA

WARMHAUS AQUWA 12 ŞOFBEN İLE GÜVEN VE KONFOR BİR ARADA

google-news

Warmhaus’un Haziran ayında piyasaya sunduğu yeni ürünü AquWa 12 hermetik şofben;

akıllı emniyet teknolojileri ile güvenli, düşük elektrik tüketimi ile tasarruflu, kompakt yapısı ile kullanıcılara yer kazandırmasının yanı sıra dayanıklılığı ile de ev hayatının uzun ömürlü bir parçası olacak şekilde tasarlandı.

AquWa hermetik şofben 12 akıllı emniyet teknolojisi ile donatılmış bir ürün. Baca bağlantı sisteminde atık gaz ve temiz hava karışması durumunda Kötü Yanma Emniyeti, baca tahliyesinin kapanmasında/tıkanmasında Sönme Emniyeti ya da yanmanın kesintiye uğraması durumunda gaz akışını kapatan Gaz Emniyeti gibi 12 akıllı emniyet teknolojisine sahip AquWa 12, çok daha güvenli olması nedeniyle evlerde tercih ediliyor.

Modern ve estetik dijital LCD ekranlı kontrol paneline sahip olan AquWa 12 ile kullanım suyu sıcaklığı ±1 °C ayar hassasiyetinde ayarlanabiliyor, elektronik Arıza Teşhis Sistemi ile problemin kaynağı görülebiliyor ve basit arızalar kolayca RESET’lenebiliyor. AquWa 12 hermetik şofben eş merkezli baca boruları ve 52 litrelik hacmi ile montaj için çok az yer kaplıyor.

Çevre Dostu Şofben

AquWa 12; ErP Direktifine göre en düşük NOx sınıf 6 seviyesiyle ve yüzde 89,2’ye kadar ulaşan verimliliği ile de doğa dostu bir ürün olarak da ön plana çıkıyor. Kesintisiz olarak dakikada 12 litre sıcak su verme kapasitesine sahip AquWa 12 gücünü 9 kW ile 21 kW arasında otomatik olarak ayarlayarak tüm mevsimlerde konforlu sıcak su sağlıyor. Tam bir enerji dostu olan AquWa 12; değişken devirli fan sayesinde çok düşük seviyede elektrik harcıyor ve bekleme konumunda sadece 3 W’lık elektrik tüketiyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

119. Sayımız Yayında.