Aldağ Banner
Aldağ Banner

Yeni Vitodens 100-W Kontrol Paneli

Yeni Vitodens 100-W Kontrol Paneli

Yeni Vitodens 100-W modüler konsepte sahip özel, şık tasarımlı bir kontrol paneline sahiptir. 3×7 segmentli dokunmatik, beyaz ışıklı, kullanımı kolay ekrana sahip olan kontrol paneli ısı dağılımını, C brülör modülasyonunu ve diğer sistem bileşenleri ile iletişimi kontrol eder ve düzenler. Tablet, akıllı telefon, kişisel bilgisayar ile internet olsun ya da olmasın, dahili alıcısı sayesinde iletişim kurabilir. WiFi ile kablosuz ağa bağlanabilir.

Arkasında yatan üstün teknoloji, mühendislik bilgisi ve malzeme kalitesinin yanısıra yeni Vitodens 100-W, sahip olduğu dahili internet özellikli yeni kontrol paneli ile bir kombinin çok ötesinde, akıllı bir cihaz olarak öne çıkmaktadır. LambdaPro özelliği ile değişen koşullara rağmen eş kalitede yanma sağlayarak hem konfor, hem tasarruf sağlamaktadır. Bunu hassas sensörleri ile sürekli veri işleyerek yapmakta ve dahası internete bağlanabilme özelliği ile hem son kullanıcı, hem de yetkili servisler tarafından uzaktan izlenebilmektedir. Son kullanıcılar ViCare uygulaması (Apple App Store ve Google Play Store’da mevcuttur.) ile yeni Vitodens 100-W ürünlerinin üstün özelliklerinden maksimum derecede faydalanabilmektedirler. Yetkili servis firmaları ise Vitoguide Mobile uygulaması ile ilgili gerekli arıza görüntülemelerini rahatlıkla uzaktan yapabilmektedirler.

Yeni Vitodens 100-W kontrol paneli, dahili kablosuz internet alıcısı ve ViCare uygulamaları ile birlikte düşünüldüğünde zaman programlama, su sıcaklık kontrolü, haşlanma ve donma korumaları ve daha birçok özelliği düşünüldüğünde gerçekten de kullanıcısına ayrıcalıklı bir kombi deneyimi yaşatmaktadır.

Zaman programlama ile günlük, haftalık saat planlamaları yaparak hem tasarruf edebilir, hem de konforunuzu koruyabilirsiniz. Örneğin “tatildeyim” modu ile sistemin donma koruması minimum sıcaklığına kadar inebilmesine müsade ederek, hem yakıt tasarrufu sağlayıp, hem tesisatınızı donmaya karşı koruyabilirsiniz. Veya sabah saat 06:00-08:00 arası için konforlu bir sıcaklık değeri belirleyebilirken, gün içinde; sıcak bir ortama ihtiyacınız olmadığı saatlerde bekleme modunda çalıştırabilir, akşam eve geldiğinizde sıcak bir ortama girmenizi sağlamak amacıyla, cihazınızın siz gelmeden önce evi istediğiniz sıcaklığa kadar ısıtmasını sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

101. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: