Aldağ Banner
Aldağ Banner

Viessmann’a Covid-19 Güvenli Üretim Sertifikası!

Viessmann’a Covid-19 Güvenli Üretim Sertifikası!

Viessmann Manisa fabrikaları, almış olduğu önlemlerle, TSE tarafından Covid-19 Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Belgelendirme şartlarını yerine getiren kuruluşlara verilen TSE Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi’ni almaya hak kazanmıştır.

Henüz Covid-19 virüsünün Türkiye’de rastlanmadığı günlerde, Viessmann Manisa üretim lokasyonunda önlemler alınmaya başlanmış olup, bu önlemler süreç ile ilgili çalışanlarla yapılan anketlerdeki geri bildirimler de değerlendirilerek çeşitlendirilmiştir.

Maske kullanımı, sosyal mesafe kuralları ve genel hijyen koşullarının pandemi sürecine uygunluğuna, personel servis araçları da dahil olmak üzere, fabrikanın tüm alanlarında dikkat edilmiştir. Alınan önlemler arasında, giriş çıkış alanlarının düzenlenmesi, girişlerde ateş ölçülmesi, tüm oturma alanlarının sosyal mesafeyi sağlayacak şekilde düzenlenerek, oturulacak yerlerin bantlar yapıştırılarak belirlenmesi, fabrika içinde çeşitli yerlere hatırlatıcı ve uyarıcı afişlerin asılması, yemekhanedeki sarf malzemeleri ve gereçlerin tek kullanımlık olarak değiştirilmesi ve menülerin bağışıklık artırıcı çeşitlerle zenginleştirilmesi ve vardiya düzenlemeleri gibi çok kapsamlı uygulamalar bulunmaktadır.

Şeffat bir şekilde yönetilen ve Temmuz ayında çalışmalarına başlanan sertifika süreci sonrası 21 Ağustos tarihinde gerçekleşen tam günlük denetim, majör ya da minör uygunsuzluk alınmadan başarıyla atlatılarak, sertifikaya hak kazanılmıştır.

Viessmann

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

104. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: