Viessmann Türkiye 25. yılını kutladı…

Viessmann Türkiye 25. yılını kutladı…

Dünyanın yüz yıllık öncü iklimlendirme çözümleri üreticisi Viessmann, Türkiye’de faaliyetlerine başlamasının 25. yılı kutlamaları kapsamında 7 Kasım tarihinde Four Seasons Bosphorus Hotel’de gerçekleştirdiği gecede partnerleri ve sektör temsilcileriyle biraraya geldi.

25 yıl etkinlikleri için Türkiye’ye gelen şirketin CEO’su Max Viessmann, 25 yılın bir başlangıç olduğunu ve derin bir bağlılıkla Türkiye’de değer üretmeye ve yatırım yapmaya devam edeceklerini söyledi.

25. yıldönümü vesilesiyle Türkiye’ye gelen, Viessmann ailesinin 3. ve 4. kuşak temsilcileri ve yönetim kurulu üyelerinin de katılım gösterdiği gecede açılış konuşması yapan Viessmann Türkiye Genel Müdürü Dr. Celalettin Çelik, 1994 yılında kurulan şirketin hızla gelişen organizasyonuyla sektörde birçok ilke imza attığını, 25 yıllık serüvenlerini Türkiye’deki çalışanların en büyük ideallerinden biri olan, en ileri çevreci teknolojilere sahip Manisa fabrikasıyla taçlandırdıklarını ifade etti.

Türkiye’deki çeyrek asırlık tecrübe ve bilgi birikimiyle Viessmann’ın, iklimlendirme sektörünün en önemli aktörlerinden biri haline gelmiş olmasından duydukları gururu dile getiren Çelik, sözlerine şöyle devam etti: “Cihazlarımıza hayat vererek tüketicilerimizin yaşam konforuna doğrudan katkı sağlayan siz değerli Viessmann dostlarına özel teşekkürlerimi iletmek isterim:

İyi ki varsınız, iş birliğimizin ve ortak başarılarımızın devamını dilerim, nice 25 yıllara.”

Gecede bir sonraki konuşmayı şirketin 3. kuşak temsilcisi ve Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Martin Viessmann yaptı ve orada bulunmaktan ötürü mutluluk duyduğunu katılımcılarla paylaştı. Sahip oldukları güçlü partnerlik anlayışının, şirketin bir başarı faktörü olmasının ötesinde, Viessmann’ın DNA’sında olan bir kavram olduğunu vurgulayan Prof. Martin Viessmann, katılımcılara bunun için teşekkür ederken, gelecekte de güvenilir bir partner olacakları sözünü verdi.

Viessmann Grubu CEO’su ve ailenin 4. kuşak temsilcisi Max Viessmann ise konuşmasında, Türk toplumu ve ekonomisinin çeyrek asırdır bir parçası olmaktan gurur duyduklarını kaydetti. Viessmann’ın kuruluşunun 100. yılı olan 2017’de CEO olarak çalışmaya başlayan ve o tarihten bu yana şirketin dijital dönüşümü ile gelecek stratejilerinden sorumlu olan Max Viessmann hem üretim hem de tüketim pazarı olarak Türkiye’nin şirketin geleceği için stratejik bir öneme sahip olduğunu belirtti.

Gelecek nesillerin nasıl yaşayacağına dair insanoğlunun bir dönüm noktasında olduğunu söyleyen Max Viessmann, dünyanın geleceği için sorumluluk alan bir şirket olarak amaçlarını “Gelecek nesiller için yaşam alanları tasarlamak” şeklinde yeniden belirlediklerini ve Viessmann ailesine mensup dünyadaki 12 bin kişiden her birinin kendisini bu konuya adadığını ifade etti.

Türkiye’deki 25 yıllarının sadece bir başlangıç olduğunu belirten Max Viessman, “Türkiye organizasyonumuz ve Viessmann Ailesi olarak derin bir bağlılıkla Türkiye’de değer üretmeye ve yatırım yapmaya devam edeceğiz,” şeklinde konuştu.

Konuşmalar sonrasında gerçekleşen plaket töreninde Dr. Celalettin Çelik ve Viessmann ailesi temsilcileri 20 yılı aşkın süredir birlikte oldukları bayilere plaketlerini takdim etti. Gecenin devamında katılımcılar Erol Evgin’in zengin repertuarıyla gönüllerince eğlenerek bu özel gecenin tadını çıkardılar.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Türkiye Viessmann

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

94. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: