Cum. Eyl 18th, 2020

Mechanic Dergi

Enerji ve Tesisat Sektörünün En İyi İçerik Kaynağı

Vaillant Türkiye yetkili satıcıları Kiev’de buluştu

Vaillant Türkiye’nin düzenlediği “Vaillant İle Ödül Yolunda” kampanyası kapsamında başarılı yetkili satıcılar Kiev’de bir araya geldi.

Vaillant Türkiye, yetkili satıcılarını dünyanın dört bir yanındaki ilgi çekici lokasyonlarda ağırlamaya devam ediyor. Vaillant Türkiye, tam yoğuşmalı ürün satışlarına destek olmak amacıyla başlattığı “Vaillant ile Ödül Yolunda” kampanyası ile başarılı yetkili satıcılarını Ukrayna’nın başkenti Kiev’de ağırladı. Tam yoğuşmalı ürün grubunda toplam Mayıs-Temmuz dönemi hedeflerini %100 gerçekleştiren ve 80, 160, 240, 320, 500 adet kombi alımı yapan 180 Vaillant yetkili satıcısı 4 günlük Kiev gezisine katılmaya hak kazandı.

Kiev’in önemli turistik bölgelerini gezip, yerel lezzetleri deneyen yetkili satıcılar ilk gün Kiev şehir turu ile kenti tanıma olanağı buldu.  Yetkili satıcılar öğle ve akşam yemeklerinde O’Panas ve Shinok restoranlarında ağırlandı. İkinci gün 1974’te açılan ve 300 binden tarihi unsur ile Ukrayna’daki en büyük müzelerden biri olan “2. Dünya Savaşı Müzesi”ni gezen Vaillant yetkili satıcılarına öğle ve akşam yemeğinde Çarın Köyü Restoran ile Pervak’ta Ukrayna’nın geleneksel yemekleri tanıtıldı. Kiev Mağara Manastırları olarak bilinen Perchersk Lavra Manastırı ziyaretini içeren üçüncü gün programı Chi ve Suluguni restoranlarındaki öğle ve akşam yemekleri ile tamamlandı. Kiev’in tarihi ve sosyal hayatını deneyimleme şansı bulan yetkili satıcılar yurda güzel hatıralarla dönüş yaptı.

Bir Cevap Yazın