Vaillant, roadshow toplantılarında iş ortakları ile bir araya geldi

Vaillant, roadshow toplantılarında iş ortakları ile bir araya geldi

Vaillant Türkiye, iş ortaklarıyla kurduğu sağlam bağları daha da güçlendirmeye devam ediyor. Şirket, iş ortakları ile bir araya geldiği roadshow toplantıları kapsamında İstanbul, Ankara, Adana ve İzmir’de buluşmalar gerçekleştirdi. Yıl içindeki performansların değerlendirildiği toplantılarda, Vaillant Türkiye ve iş ortaklarının odaklanacağı yeni hedefler ve pazardaki fırsatlar da görüşüldü.   

Vaillant Türkiye, iş ortakları ile bir araya gelmek, onların görüş ve önerilerini dinlemek amacıyla düzenlediği roadshow toplantılarını 2023 yılında da sürdürdü. Bu doğrultuda İstanbul, Ankara, Adana ve İzmir’de düzenlenen roadshow toplantıları; Vaillant Group Türkiye Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Erol Kayaoğlu, Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ufuk Atan, Satış Direktörü Fatih Aylı ve CFO Dr. Hasan Melih Eren‘in katılımıyla gerçekleştirildi.  2023 yılı ilk iki çeyrek dönemindeki satış ve pazarlama faaliyetlerinin değerlendirmesinin yapıldığı toplantılarda Vaillant Türkiye üst düzey yöneticileri, yeni ürünler, kampanyalar, pazar ve tüketici trendleri ve endüstrideki en yeni teknolojiler ile ilgili bilgileri de paylaştı.

VLT-stanbul59

Pazardaki güncel gelişmeler ve Vaillant’ın gelecek hedefleri konusunda bilgi alışverişi için bir iletişim platformu görevi gören roadshow toplantılarında, Vaillant Türkiye’nin hayata geçirdiği yenilikçi iş ortağı deneyim geliştirme faaliyetleri ve eğitimler de detaylı bir şekilde ele alındı.

Vaillant Group Türkiye Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Erol Kayaoğlu etkinlikle ilgili şu değerlendirmede bulundu:

Vaillant-Group-T-rkiye-Sat-tan-Sorumlu-Genel-M-d-r-Yard-mc-s-Erol-Kaya

“Vaillant Türkiye olarak müşterilerimize olduğu gibi iş ortaklarımıza da memnuniyet sağlamak bizim temel önceliklerimiz arasında yer alıyor. Onlarla sürekli iletişimde olmak, değişen pazar şartlarını, tüketici ve ürün trendlerini, pazardaki fırsatları birlikte değerlendirmek bizim için çok önemli. Bu kapsamda iş ortaklarımızla bir araya geldiğimiz, bugüne kadarki performansımızı değerlendirirken hedeflerimize ulaşma yolunda stratejilerimizi yine birlikte belirlediğimiz roadshow toplantılarımıza büyük önem veriyoruz. Yine sektör paydaşlarımızın ve iş ortaklarımızın nitelikli hizmet anlayışına fayda sağlama hedefiyle eğitim çalışmalarımızı da sürdürüyoruz. Yetkili satıcılarımızın motivasyonunu daha da yükseltmek, onların ihtiyaçları belirleyerek bu doğrultuda yeni aksiyonları hayata geçirmek üzere bir kez daha yola çıktık. İş ortaklarımızla birlikte yeni başarılara imza atacağımıza yürekten inanıyorum.”

Vaillant Group Türkiye Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ufuk Atan,

Vaillant-Group-T-rkiye-Pazarlamadan-Sorumlu-Genel-M-d-r-Yard-mc-s-Ufuk sektördeki gelişim fırsatlarına dikkat çekti. Atan şunları söyledi: “Dünyada ve Türkiye’de enerji pazarındaki gelişmelere baktığımızda, ülkemizin yatırımlarının 2035 yılına kadar yenilenebilir enerji üzerine odaklanacağını öngörüyoruz. 2023 yılına ilişkin en güncel tüketici trendleri ise mevcut belirsizlik ortamının güven veren ve vizyoner markaların net bir şekilde ayrıştığını ortaya koyuyor. Fark yaratan premium deneyimlerin ön plana çıkacağı bu dönemde, sürdürülebilirlik doğrultusunda toplum ve çevreye yönelik adımlar da önemli bir rol oynayacak. Kurumlar için ürün, hizmet ve deneyimde kişiselleştirme ve fark yaratmak, müşteriyi dinlemek ve anlamak artık çok daha önemli.”

Vaillant Group Türkiye Satış Direktörü Fatih Aylı konuşmasında şunları söyledi: “Vaillant Group Türkiye olarak 2023 yılının ilk yedi ayında ulusal ölçekte önemli pazar başarıları elde ettik. Ürün grupları bazında da satış adetleri açısından çıtamızı yükselttik. Özellikle ısı pompalarında yeni ürün gruplarının portföyümüze dahil olması, markamızın konumu ve bilinirliği ile birlikte ulaştığımız satış rakamları, hem bizleri hem de iş ortaklarımızı oldukça mutlu ediyor. Bölge bazlı devreye alımlarda bizi memnun eden oranlara eriştik.”

Vaillant Group Türkiye CFO’su Dr. Hasan Melih Eren, günün ekonomik koşulları hakkında bilgi verdi ve şirketin yetkili satıcıları için sunduğu avantajlı finansman olanakları hakkında detaylı bilgiler paylaştı. E-ticaret entegrasyonuna ilişkin yenilikçi uygulamaları ve avantajlarını da aktaran Eren, mevcut pazar koşullarındaki nakit, faiz ve kredilerle ilgili riskleri “temkinli iyimser” bir yaklaşımla etkin ve doğru bir şekilde yönetmenin önemini vurguladı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

125. Sayımız Yayında.