Üntes Isk-Sodex Fuarında Ziyaretçileri İle Buluştu

Üntes Isk-Sodex Fuarında Ziyaretçileri İle Buluştu

29 Eylül-2 Ekim tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilen ISK-Sodex fuarına katılan Üntes uzun bir aradan sonra ziyaretçileri ile buluştu.

4 gün süren fuarda yerli ziyaretçilerin dışında yurtdışından gelen birçok katılımcıyı da standında ağırlayan Üntes, fuarda lansmanını yaptığı EC motorlu Fancoil Ünitelerini, Yeni Seri Thermofresh Isı Geri Kazanım Ünitelerini ve Eco-Design kriterlerine tam uyumlu EcoSer Serisi Rooftop Klima Cihazını müşterilerinin beğenisine sundu. Yeni ürün lansmanlarının yanı sıra gerçekleştirdiği ortaklık neticesinde Üntes ’in satışını yaptığı NIBE Isı Pompaları ve bu yılın başında Üntes tarafından pazara sunulan HISENSE Split Klimaları da ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü.

Üntes, fuarda Ege Orman Vakfı iş birliği ile gerçekleştirdiği etkinlikte standına ziyarette bulunan her bir ziyaretçisine özel fidan bağışında bulundu. Fuarın ilk günü Üntes standına ziyarette bulunan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sn. Mustafa VARANK da form doldurarak adına özel Üntes tarafından bağışlanacak fidan etkinliğine katıldı.

Aynı zamanda Ankaragücü As Başkanı olan, Üntes Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet ŞANAL, Bakan’a isminin yazılı olduğu Ankaragücü formasını taktim ederek kendisini uğurladı.

6

6

6

6

6

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

121. Sayımız Yayında.